Remont-Skoda-Octavia-v-avtoservise

Діагностика та ремонт SKODA Octavia – Харків, СТО АвтоСокол

Діагностика та ремонт SKODA Octavia

Діагностика та ремонт SKODA Octavia (Харків)

 

– один з найбільш частих запитів у пошуковій системі.  Тож не дивно, адже українці з повагою ставляться до чешського виробника автомобілів, та й на дорогах мало не кожна четверта машина належить до бренду SKODA.

Безсумнівним фаворитом українців є Шкода Октавіа.  У кожного другого вона асоціюється з надійним, комфортним, якісним і недорогим автомобілем.  І в своєму ціновому сегменті є найбільш продаваним авто.  Перші автомобілі з’явилися на ринку всього 25 років тому.

 

Автовласники даної марки особливим чином виділяють такі конкурентні переваги SKODA Octavia:

 

– надійність.  У багатьох країнах саме на цій марці автомобіля поліцейські патрулюють вулиці, а також розвозять чиновників і інших високопоставлених осіб.  Варто відзначити, що і офіційні краш-тести підтверджують надійність і безпеку авто.

 – практичність.  Седан або універсал Шкода Октавіа мають місткі багажники, салон з якісних матеріалів, а також відрізняються невисоким витратою палива.

 – класичний дизайн.  І хоча одні стверджують, що дизайн авто задавнив і нудний, інші залишаються вірними класиці, яка ніколи не виходить з моди.

 – прийнятна ціна.  Можна підібрати авто навіть в скромній комплектації, при цьому комфорт від їзди в автомобілі не зменшиться.

недороге обслуговування і ремонт машини.

Remont-Skoda-Octavia-v-avtoservise

СТО «Сокіл» – надійний помічник в діагностиці і ремонті SKODA Octavia (Харків)

Які б хвалебні оди не співали б про цю марку авто, все одно доведеться скористатися послугами станції технічного обслуговування.  Для того, щоб не помилитися з вибором – рекомендуємо відразу звертатися на автосервіс «Авто Сокіл» в Харкові.

 

На наше СТО найбільш часто звертаються з наступними поломками в машинах Шкода Октавіа:

– відсутність розвитку потужності двигуна;

– виникнення на холостому ходу стуку поршнів або поршневих пальців;

– нерівномірний тиск масла і ін.

Для того, щоб усунути ці та інші несправності не варто ризикувати і звертатися в неперевірені контори і приватні гаражі.  Такий ремонт дозволить заощадити гроші лише деякий час.

remont-dvigatelya-Skoda-Octavia

 

СТО «Сокіл» (Харків) спеціалізується на діагностиці та ремонті Шкода Октавія (Харків)

Наша компанія підібрала досвідчених майстрів, які зайняті ремонтом транспортних засобів не менше 7-ми років, обладнала ремонтні бокси сучасним обладнанням, що допомагає не тільки знайти причину неполадки, але і усунути її в найкоротші терміни.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо унікальну можливість знаходиться в рембоксі під час діагностики або ремонту автомобілів.  Так, ви зможете переконатися в якості ремонту.  Крім того, менеджер по запчастинах – порекомендує кращі запасні механізми в залежності від ваших фінансових можливостей.  Хоча політика автосервісу полягає в тому, щоб використовувати оригінальні запчастини та якісні витратні матеріали, які показують більш довгий термін використання у всіх вузлах транспортного засобу.

Також у нас ви зможете проходити сезонне обслуговування вашого залізного коня, і здійснювати періодичне технічне обслуговування.

Зателефонуйте нам по одному з наступних номерів телефону:

 – 099 149 55 19 (Водафон);

 – 096 811 28 02 (Київстар);

 – 063 480 31 23 (Лайфселл)

Діагностика та ремонт SKODA Octavia (Харків) – справа одного телефонного дзвінка!

 

 

Перезвоним Вам в ближайшее время