Кращий Автосервіс КІА КИА у Харкові «Сокол»

Кращий Автосервіс КІА / Hyundai у Харкові – «АВТО Сокол»

Кращий Автосервіс КІА / Hyundai у Харкові - «АВТО Сокол»

 

Кращий Автосервіс КІА / Hyundai у Харкові – «АВТО Сокол»

надасть кваліфіковані послуги з діагностики, ремонту та обслуговування корейських автомобілів.

Автомобілі корейського виробництва користуються популярністю серед українських автолюбителів. Перш за все їх обирають завдяки відносно невисокій вартості, хорошому рівню надійності, безпеці, високому рівню комфорту, відмінній технічній оснащеності, а також за привабливий зовнішній вигляд.

Однак, яким би рівнем надійності не володів би автомобіль, реальність українських доріг змусить автовласника відвідати СТО КІА у Харкові. До того ж сервісне обслуговування має проводиться регулярно та незалежно від технічного стану автомобіля. На жаль, власники КІА та інших автомобілів ігнорують необхідність відвідування техобслуговування, звертаючись до СТО KIA у Харкові лише у разі серйозних пошкоджень.

СТО «Сокол» (Харків) пропонує широкий спектр різноманітних послуг з ремонту корейських автомобілів:

– ретельна комп’ютерна діагностика всіх систем транспортного засобу;

– ремонт електронних та комп’ютерних систем авто;

– діагностика та капітальний ремонт двигуна внутрішнього згоряння, чистка форсунок, заміна масла у моторі, ремонт ременів генератора та ГРМ;

– діагностика, ремонт і обслуговування ходової частини машини;

– сезонне технічне обслуговування, яке запобігатиме пошкодженням авто;

– обслуговування системи кондиціонування;

– встановлення додаткового обладнання на авто;

– шиномонтаж, вулканізація, 3D розвал-сходження та інші послуги.

Кращий Автосервіс КІА / Hyundai у Харкові - «АВТО Сокол»

До того ж у нас можна здійснити діагностику перед покупкою автомобіля та бути проінформованим про всі пошкодження та проблемні моменти транспортного засобу. Більш розгорнутий перелік послуг та орієнтовні ціни можна дізнатися у нашого адміністратора, з яким можна зв’язатися телефоном. Однак, варто враховувати, що підсумкову вартість зможе назвати лише майстер, який буде здійснювати ремонтні процедури.

СТО «Сокол» має цілу команду кваліфікованих фахівців, які допоможуть транспортному засобу відновити функціональність та працездатність, поліпшити експлуатаційні характеристики. Ми даємо 100% гарантію на виконані роботи.

У нас є майстер, який спеціалізується саме на ремонті корейських автомобілів. Він має багаторічний досвід в обслуговуванні авто з Південної Кореї. Досвідчений менеджер по деталях та запчастинах підбере деталі, механізми й витратні матеріали, які будуть оптимально підходити автомобілю та прослужать довгий час.

Кращий Автосервіс КІА Hyundai у Харкові - «АВТО Сокол»

Ті, хто шукає СТО Хюндай в Харкові також може звернутися до нас. В технічному арсеналі СТО Hyundai у Харкові є спеціалізовані програми від виробника для глибокої діагностики транспортного засобу.

Довіряйте свого залізного коня лише до рук професіоналів. Якщо ж вам необхідний швидкий, а головне, якісний автосервіс КІА в Харкові, то ласкаво просимо на СТО «Сокол».

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

Перезвоним Вам в ближайшее время