Лучший Автосервис в Харькове Сокол

Кращий Автосервіс у Харкові – СТО «Сокол»

Лучший Автосервис в Харькове Сокол

Кращий Автосервіс у Харкові – СТО «Сокол»

– це швидке та якісне рішення для обслуговування та ремонту вашого автомобіля.

Сьогодні автомобіль — це не лише засіб пересування, але і комфорт. Стаючи власником машини кожна людина передбачає, що діагностика, ремонт і обслуговування — це невід’ємна частина експлуатації автомобіля. А зі збільшенням пробігу візит в автосервіс стає все ближчим. У Харкові існують десятки СТО та сотні майстрів в гаражах. Однак, не всім можна і варто довіряти.

Для того, аби ремонт автомобіля не застав вас зненацька, варто заздалегідь вибрати автосервіс для корейських авто в Харкові, а також для машин інших країн-виробників. Ознайомитися з сайтом, переліком послуги, поцікавитися відгуками клієнтів.

Автосервіс (Харків) «Сокол» – те СТО, на яке ви так довго чекали!

Лучшее СТО в Харькове

Чому «Сокол» –  один з кращих автосервісів у Харкові?

Ми знайшли мінімум 7 причин, чому вам варто обслуговувати свою машину у нас:

  1. Економія часу. Сучасне обладнання та професійні майстри дозволяють скоротити час ремонту до мінімуму.
  2. Ви можете бачити весь ремонтний процес, перебуваючи в боксах. Наші майстри дадуть відповідь на всі наші запитання.
  3. Ви економите гроші. Ми цінуємо нашу репутацію, тому на нашому автосервісі ви платите лише за реально виконані роботи.
  4. Ми вирішуємо проблеми з першого разу.
  5. Ви отримуєте 100% гарантію на виконаний результат, працездатність та функціональність авто.
  6. Ви користуєтеся кращим. Ми проти дешевих аналогів та неякісних витратних матеріалів, тому підбираємо для своїх клієнтів деталі, які прослужать довгий час.
  7. Ви бережете свої нерви.

Автосервіс для Хюндай в Харкові та інших марок авто надає широкий спектр діагностичних, ремонтних та обслуговуючих робіт. Серед них повна комп’ютерна діагностика авто, ремонт двигуна з автоматичною або механічною коробки перемикання передач, кермової системи, ходової частини. Також ми заправляємо кондиціонери, здійснюємо шиномонтаж, 3D розвал-сходження, балансування та безліч інших робіт. Досвідчений менеджер по запчастинах підбере вам кращі деталі та механізми.

Автосервис Хюндай в Харькове

Дізнатися повний перелік послуг, що надаються, а також їх вартість ви можете, зв’язавшись з нашим адміністратором. Однак варто враховувати, що остаточну вартість обслуговування або ремонту ви зможете дізнатися у майстра, який буде займатися ремонтом конкретного автомобіля.

Ми задаємо високі стандарти обслуговування, робимо все якісно, ​​в короткі терміни та з першого разу. Ви будете приємно здивовані нашим сервісом і неодмінно станете нашим постійним клієнтом.

Крім усього, в автосервісі для КІА в Харкові та інших марок машин ви зможете придбати необхідні запчастини, деталі та витратні матеріали. Ми також пропонуємо будь-який зручний для вас варіант оплати — готівкою в офісі або банківською картою.

Автосервіс (Харків) «Сокол» допоможе вашій машині мати регулярне та якісне обслуговування, а також, при необхідності, ремонт.

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

Перезвоним Вам в ближайшее время