СТО в Харкові

Ремонт і обслуговування корейських автомобілів
Кращі майстри!
Ми спеціалізуємося на обслуговуванні
Hyundai, Kia, Daewoo і Chevrolet
Ремонт і обслуговування європейських автомобілів
Величезний досвід!
Приїжджай і отримай відповіді на питання
по експлуатації і ремонту свого автомобіля
VW, Skoda і Seat
lider-2019
Наша команда

На СТО “Сокіл” (Харків) Вас зустрінуть професіонали, які спеціалізуються на обслуговуванні автомобілів саме Вашої марки. Ви можете бути впевнені, що ми врахуємо всі деталі і особливості вашого автомобіля. У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які в стислі терміни можуть виконати ремонт і чіп тюнінг будь-якого автомобіля на СТО в Харкові!

Татарінова Софія

Адміністратор

Бондаренко Родіон

Майстер - приймальник

Сабірянов Олександр

Майстер - приймальник

Калюжний Дмитро

Майстер по запчастинах

Бондаренко Дмитро

Автомеханік

Клименко Євгеній

Автомеханік

Лободін Олексій

Автомеханік

Мялкін Сергій

Автомеханік

Роскошенко Богдан

Автомеханік

Вовк Євгеній

Діагност

Чоломбітько Олександр

Діагност

Всі разом
Відгуки

Делал развал схождение. Все сделано

Делал развал схождение. Все сделано хорошо и качественно. Цена и работа на отлично.

Виталий на Део Сенс

Очень доволен Сто. Сделали то,

Очень доволен Сто. Сделали то, что другие не смогли. Загорелся чек по датчику уровня топлива. Мастер обнаружил проблему под панелью

Юрий на Hyundai

Совесть мне не позволяет не

Совесть мне не позволяет не скорректировать свой предыдущий отзыв.
Впервые я столкнулся с руководством СТО которое трепетно относится

Игорь на Hyundai Santa Fe

Все супер, всем спасибо!!

Все супер, всем спасибо!!

Денис на Форд КА – Дракон

Одни хвалебные отзывы. Добавлю ложку

Одни хвалебные отзывы. Добавлю ложку дегтя, если опубликуют. Обращение: Затрудненный холодный запуск двигателя. ” 300 грн диагностика и оставляйте машину

Игорь на Hyundai Santa Fe

Ремонт Hyundai, Kia, Chevrolet на СТО в Харкові: СТО АвтоСокол

Сьогодні автомобілі, вироблені заводами Кореї, міцно увійшли в наше життя – на всіх, без винятку, дорогах і трасах міста ми зустрічаємо їх велику кількість. Тому-то будь-яке велике місто в обов’язковому порядку має спеціалізований центр СТО Харків, який проводить ремонт і діагностику саме корейського транспорту. І Харків – тому не виключення …

Добридень!

Ми раді Вас вітати на сайті автоцентру «Сокіл», що спеціалізується на якісному обслуговуванні авто корейського виробництва.

СТО Харків «Сокіл» - безпека, гарантія та ефективність обслуговування і ремонту Вашого авто

Звичайно, навіть найякісніший механізм рано чи пізно може вийти з ладу. Наші фахівці проводять ремонт «Hyundai Accent» (Харків), «Chevrolet», Kia, «Daewoo», «VW», «Skoda», «Seat» та інших авто. Наш сервіс гарантує – навіть якщо Ваше авто несподівано поламалося, Ви вже найближчим часом не просто зможете повернути йому нормальну працездатність, але і значно поліпшите його експлуатаційні характеристики і параметри безпеки.

Ми здійснюємо ремонт як досить традиційних авто з Кореї, так і «дивин» на дорогах України. Наші фахівці проводять ремонт «Hyundai Tucson» (Харків) та інших транспортних засобів здійснюється при використанні якісного імпортного обладнання і точної оснастки, що дозволяє гарантувати найвищу ефективність проведених процедур. Крім того, ми гарантуємо заміну деталей на ексклюзивну продукцію від заводів-виробників, що повністю убезпечить використання Вашого ТЗ і підвищить якість їзди на ньому.

Якщо Ви замовляєте Наші фахівці проводять ремонт «Hyundai Sonata» та «IX35» (Харків), «Деу» (Daewoo) і «Шевроле» (Chevrolet), «Кіа» (Kia) і «Ссанг Йонг» (Ssang Yong), можете не сумніватися – всі роботи будуть проведені відповідно до рекомендацій заводів-виробників і при обліку експлуатаційних умов на дорогах нашої країни. Оскільки ми не використовуємо дешеві аналоги брендового витратного матеріалу і запчастин, ми гарантуємо якість проведення ремонту та повну функціональність всіх систем машини після нього.

Автосервіс «Сокіл» - це сучасний, обладнаний за всіма вимогами, центр, розташований в зручному районі міста

Наше СТО Харків пропонує цілий ряд послуг з проведення ремонту систем автомобіля. Так, наприклад, якщо Ви замовляєте Наші фахівці проводять ремонт «Kia Sorento» (Харків) або іншої марки авто, першим етапом буде проведення глибокої детальної діагностики, яка дозволить виявити «слабкі» місця Вашого ТЗ і направити всі наступні процедури саме на них.

Незаперечною перевагою нашого сервісу є те, що ми надаємо кожному нашому клієнту можливість при ремонті авто залишатися з майстром в ремонтній зоні! Таким чином, здійснюючи у нас Наші фахівці проводять ремонт «Hyundai Santa Fe» (Харків) і будь-який інший марки машини, Ви вільно зможете спостерігати, які дії наші майстри будуть здійснювати з Вашим авто.

З СТО «Сокіл» Ви економите свій час: незалежно від рівня поломки і її складності, наші майстри здійснюють ремонт протягом найкоротших термінів, а значить, вже через кілька днів навіть в разі складної поломки, Ви зможете продовжити їзду на своєму автомобілі.

СТО в Харкові «Сокіл»: коли будь-яка поломка буде усунена якісно і швидко!

Нагороди
Заполните данные для просчета
Перезвоним Вам в ближайшее время