Автосервіс Daewoo

Автосервіс Daewoo

Південнокорейська компанія Daewoo вже більше 60 років здійснює виробництво економічних і зручних транспортних засобів. Вітчизняні автомобілісти цінують корейські транспортні засоби за їх прийнятну вартість і приємний комфорт. Якщо автомобілю знадобився ремонт, краще провести його на спеціалізованій СТО Daewoo. Компанія «Сокіл» пропонує високоякісний сервіс Daewoo в Харкові за адекватними цінами.

Автосервіс Daewoo від компанії «Сокіл» - Ваш автомобіль гідний кращого

Поломка транспортного засобу – завжди неприємність, і найчастіше несподівана. Наш автосервіс спеціалізується на ремонті південнокорейських авто, в число яких входить Daewoo. Досвід майстрів компанії і сучасно обладнані ремонтні зони дозволяють гарантувати, що Вашого улюбленця в найкоротший час не просто приведуть в норму, але і зможуть поліпшити деякі його характеристики.

Використання тільки оригінальних запчастин, для заміни спрацьованих, забезпечує швидке відновлення вузлів і довгострокову експлуатацію автомобіля, адже «рідні» деталі не дарма вважаються
кращими для ремонту
. Фахівці компанії проводять ремонтні роботи в строгому дотриманні рекомендацій заводу Daewoo Industrial і з урахуванням особливостей вітчизняних автомобільних доріг і трас, якості палива і кліматичних умов.

Сервіс Daewoo надає повний перелік послуг для того, щоб Ваш автомобіль завжди був у формі:

  • проводить грамотну діагностику, що забезпечує адекватність подальшого ремонту;
  • виправляє дрібні дефекти, замінює спрацьовані деталі Daewoo;
  • здійснює капітальний ремонт транспортного засобу для повного відновлення його функцій;
  • надає повне техобслуговування автомобілів Daewoo для запобігання серйозних поломок;
  • проводить сезонне обслуговування будь-яких моделей південнокорейського бренду;
  • за бажанням клієнтів встановлює додаткове обладнання та проводить чіп-тюнінг для підвищення безпеки та ефективності транспортного засобу.

Як ми проводимо ці роботи на нашій СТО Daewoo?

 
 

Діагностика вузлів автомобіля

СТО Деу від компанії «Сокіл» оснащена високотехнологічним обладнанням та інструментарієм, що дозволяє провести повноцінну комп’ютерну або мануальну діагностику автомобіля. Від уваги наших досвідчених фахівців не вислизне жоден навіть найдрібніший дефект, адже ми точно розуміємо, наскільки важлива правильна діагностика для відновлення автомобіля.

Якісний ремонт будь-яких моделей Daewoo

Ми проводимо ремонт будь-якої складності всіх вузлів Daewoo. Ремонтна зона СТО обладнана імпортними приладами і оснащеннями для здійснення необхідних процедур. Наші клієнти можуть самі спостерігати весь процес ремонту їх транспортного засобу.

Стаж роботи майстрів компанії в сфері обслуговування автомобілів становить від 7 до 16 років. Ми точно знаємо, що робимо і для чого.

Дрібний ремонт займе від декількох годин до декількох днів. Якщо Ваш «залізний кінь» сильно постраждав, ми відновимо його так швидко, як тільки це буде можливо. Головне, в результаті ви отримаєте працездатний автомобіль з гарантіями від нашої компанії.

Професійний огляд і техобслуговування транспортних засобів

Ми настійно рекомендуємо проводити техогляд південнокорейської марки авто відповідно до рекомендацій виробника. Ця нескладна процедура може значно збільшити термін служби автомобіля і запобігти серйозним поломкам.

Співробітники нашого автосервісу професійно виконають огляд і проведуть техобслуговування транспортного засобу за всіма вимогами.

Станція техобслуговування Деу в Харкові: ми знаємо, що потрібно клієнтам

СТО компанії «Сокіл» розташовується в зручному і легкодоступному місці Харкова. На сайті автосервісу представлена ​​контактна інформація, графік роботи, а також види послуг, що надаються компанією. Тут же Ви можете завчасно записатися на діагностику, ремонт або техобслуговування, або отримати уточнюючу інформацію, замовивши дзвінок.

Ми передбачили все, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними. Якщо для автомобіля Daewoo необхідно купити нові деталі, Ви можете зробити це, замовивши їх на нашому сайті. Для цього просто заповніть запропоновану форму, виберете зручний спосіб оплати і визначитеся з тим, як Вам зручно отримати замовлення.

У розділі «Відгуки» кожен клієнт може прочитати думки замовників про роботи, проведені на наших СТО, а також залишити свої рекомендації та відгуки після закінчення робіт, проведених нашими майстрами.

Важливою особливістю нашої компанії є співвідношення ціна / якість. Для власників автомобілів Daewoo і інших південнокорейських марок при високій якості процедур і надання гарантійних зобов’язань на ремонти, ціни на вироблені роботи стануть приємною несподіванкою.

Будьте з нами, і ми завжди подбаємо про Ваш автомобіль!

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время