СТО Hyundai

Автосервіс Hyundai в Харкові

Автомобілі Hyundai на дорогах України трапляються досить часто. Південнокорейська марка завоювала і зберігає стабільну популярність серед автолюбителів, завдяки відмінним технічним характеристикам, сучасним виглядом і гідною ціною. Автосервіс Hyundai від компанії «Сокіл» в Харкові – гарантія підтримки автомобіля в відмінному стані. Наша СТО Hyundai подбає про Вашого улюбленця і надасть професійну допомогу за прийнятною ціною.

СТО Хюндай в Харкові: ми пропонуємо висококласний Хундай-сервіс

Наша команда спеціалізується на обслуговуванні відомих корейських автомобілів, в тому числі Hyundai, і готова виконати наступні види робіт:

  • комп’ютерну та повну діагностику Хюндай;
  • профілактичний огляд автомобіля;
  • дрібний і капітальний ремонт вузлів, агрегатів Хендай, сервіс систем;
  • сезонне обслуговування авто;
  • заміну деталей і технічних рідин для будь-якої марки Hyundai;
  • установку додаткового обладнання;
  • чіп-тюнінг Хундай: СТО пропонує оптимізувати стандартну програму блоку управління для удосконалення роботи автомобіля.

Основне завдання, яке ставлять перед собою майстри автосервісу Hyundai від компанії «Сокіл» – висока якість обслуговування кожної моделі відомого бренду за найкоротший час. Для виконання цього завдання на нашій СТО Hyundai є все необхідне: якісне обладнання, оригінальні запасні частини, а також знання і досвід в обслуговуванні корейських авто.

В арсеналі СТО Хюндай в Харкові є оригінальні програми техогляду Hyundai від виробника, на підставі яких проводиться періодична діагностика і обслуговування будь-якої моделі Хюндай. При цьому найважливішою умовою для надання якісного сервісу є те, що всі процедури повинні здійснюватися з урахуванням особливостей вітчизняних доріг. Наші фахівці знають не з чуток про всі нюанси і експлуатаційні умови на дорогах і трасах країни. Саме тому, передаючи свого «залізного коня» в наш Хендай сервіс, замовники можуть бути впевнені в тому, що їх Hyundai в надійних руках.

Сучасний автосервіс Хендай для зручності споживачів.

Наша СТО розташована в зручному і легкодоступному місці. Кожен клієнт після проходження діагностики може отримати докладну інформацію про те, які роботи будуть проводити з його транспортним засобом, які деталі будуть замінені або відремонтовані. При бажанні наші замовники можуть бути присутніми в ремонтній зоні і спостерігати, що відбувається з їх автомобілем.

Наші сертифіковані фахівці мають достатній досвід роботи в сфері обслуговування корейських марок авто. Це дозволяє їм виявляти проблеми і проводити якісний ремонт будь-яких моделей Hyundai, від традиційних до новітніх.

Для зручності клієнтів на сайті автосервісу представлена ​​вся необхідна інформація, яка зробить співробітництво між станцією техобслуговування і споживачем легким і комфортним. Основні переваги обслуговування південнокорейської марки авто представлені в таблиці:

Широкий спектр послуг для автомобілів HyundaiПовний список послуг, що надаються від заміни масла до капремонту двигуна доступний на сайті компанії, тут же клієнти можуть розрахувати приблизну вартість робіт і зареєструватися на проведення діагностики Hyundai. За рейтингом, складеним на основі відгуків клієнтів, замовник зможе прийняти рішення про співпрацю з нашою СТО. А після проведення робіт залишити свій відгук.
Надання необхідних оригінальних запчастин для ХюндайВикористання автозапчастин та витратних матеріалів від заводу-виробника гарантує відновлення працездатності авто навіть після серйозних поломок. Необхідні деталі можна замовити на нашому сайті, забрати їх самостійно або скористатися доставкою, яка поширюється на Харків і інші міста України.
Високоякісний автосервіс за короткий часОбслуговування Hyundai проводять професійні фахівці, чий рівень майстерності підтверджений сертифікатами і дипломами. Ми цінуємо Ваш час, і зробили все, щоб ремонт автомобілів проводився в найстисліші терміни з дотриманням прийнятного співвідношення ціна / якість.
Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время