Краще СТО у Харкові Сокол для авто Volkswagen – Hyundai – Škoda…

Лучшее СТО в Харькове

Краще СТО у Харкові «Сокол» для авто Volkswagen, Hyundai, Daewoo, Škoda, Chevrolet, KIA

– це команда досвідчених професіоналів, які подбають про ваш автомобіль.

 

Наразі машина — це вірний помічник людини. Незалежно від марки, року випуску, догляду за залізним конем, рано чи пізно настає необхідність сервісного або ремонтного обслуговування.

Кожен автовласник хоче, аби авто служило йому довгі роки. Для цього необхідно систематичне виконання різноманітних технічних процедур, таких як заміна масел, фільтрів, заміна витратних матеріалів ходової системи та інших не менш важливих деталей. Своєчасно замінені деталі дозволять заощадити гроші й час на більш серйозний ремонт. До того ж автомобіль, як і людина, має потребу в періодичній діагностиці для виявлення «слабких місць» та усунення несправностей.

Багато автолюбителів зайняті пошуком кращого СТО в Харкові. Багато хто цікавиться у знайомих та колег на роботі, інші зайняті пошуком автосервісу в інтернеті, треті методом проб та помилок підбирають СТО для свого автомобіля.

найкраще сто в харькові сто сокол

На станції технічного обслуговування автомобілів «Сокол» здійснюються різні види послуг автомобільного сервісу:

– діагностика;

– ремонт двигуна автомобіля різних марок (Volkswagen, Hyundai, Daewoo, Škoda, Chevrolet, KIA і інших машин);

– чистка форсунків;

– заміна ременів ГРМ;

– ремонт та обслуговування коробок перемикання передач (автоматичних й механічних);

– діагностика, обслуговування та ремонт ходової;

– діагностика, обслуговування та ремонт кермової системи авто (заміна рідини в гідропідсилювачі керма, ремонт кермової рейки й т.д.);

– заправка та ремонту кондиціонерів;

– ремонт глушників;

– діагностика та ремонт електрики;

– шиномонтаж, балансування, 3D розвал-сходження і т.д.

На СТО для корейських авто в Харкові працює ціла команда кваліфікованих фахівців, також в штаті є інженер по діагностиці авто, досвідчений майстер-приймальник, менеджер по запчастинах і провідний спеціаліст по ремонту корейських машин.

На СТО для Хюндай в Харкові ми надаємо нашим клієнтам можливість знаходиться в боксах під час ремонту. А майстри дадуть відповідь на всі ваші запитання. Якщо ви шукаєте СТО для КІА в Харкові, то ми раді будемо надати вам усі необхідні послуги для того, аби ваш автомобіль виконував покладені на нього завдання без збоїв та затримок.

Особливістю СТО у Харкові «Сокол» є той факт, що для ремонту ми не використовуємо дешевих аналогів деталей та запчастин. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якісне проведення ремонтних процедур, а також абсолютну функціональність вашого транспортного засобу.

лучшее сто в харькове - сто авто сокол

Ми цінуємо нашу репутацію, тому навіть незначні несправності усуваємо на совість.

Сучасне технічне оснащення дозволяє нам проводити усі необхідні процедури швидко, а це значить, що наші майстри повернуть працездатність вашому транспорту у найкоротші терміни.

СТО (Харків) «Сокол» – запорука якісного та швидкого ремонту!

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

 

Перезвоним Вам в ближайшее время