СТО Кіа

Ремонт КІА в Харкові

Південнокорейська марка автомобілів Кіа популярна на вітчизняному ринку, завдяки доступним цінам і відмінній якості продукції. Сучасні моделі, оснащені електронними системами управління, вимагають від власників уважного ставлення до профілактики та ремонту автомобіля. СТО Kia в Харкові при автосервісному центрі «Сокіл» пропонує професійний сервіс Кіа, що включає повний перелік послуг для Вашого улюбленого автомобіля.

Сервіс Kia в «Соколі»: все, що потрібно Вам і Вашим авто

Незважаючи на те, що моделі південнокорейського бренду надійні і довговічні, вони періодично потребують техобслуговування, яке можна довірити тільки фахівцям спеціалізованого СТО. Фахівці сервісу «Сокіл» мають багатий досвід в проведенні діагностики та ремонтних робіт з різними моделями легкових автомобілів Kia.

Кожен автолюбитель знайде в СТО Кіа нашого автосервісу рішення будь-якої проблеми, що виникла з його «залізним конем» і зможе отримати професійну допомогу у вирішенні наступних питань:

  • проведення діагностики важливих вузлів;
  • ремонт комп’ютерних систем автомобіля;
  • дрібний ремонт Кіа за короткий термін;
  • капітальний ремонт двигуна, ходової частини та будь-яких інших агрегатів;
  • технічне обслуговування авто для запобігання виникнення неполадок.

Обслуговування в СТО Kia – це гарантія відновлення працездатності Вашого авто в найкоротші терміни незалежно від складності поломки. Наші клієнти можуть бути впевнені в якісному ремонті моделей Кіа, бо роботи виконують професійні майстри автосервісу, стаж роботи яких становить не менше 7 років. Рівень кваліфікації фахівців підтверджений проходженням спеціалізованих курсів з діагностики і ремонту відомої марки.

Ремонт Кіа в автосервісі «Сокіл» має ще кілька переваг:

Діагностика в СТОСвоєчасне проведення діагностичних заходів дозволяє віявити проблеми, вібудувати план и провести грамотний ремонт вузлів и агрегатів марки. Автосервіс забезпечення сучасним обладнанням для діагностики автомобілів, Завдяки чому можна безпомилково встановити проблеми и оптимізувати ціни на майбутній ремонт.
Ремонт автоПрофілактичний або капітальний ремонт автомобіля здійснюється з використанням оригінальних запчастин Кіа, завдяки чому підвищується термін служби і безпеки використання Kia.
Техобслуговування КіаТехнічне обслуговування кожної моделі Kia фахівці проводять в суворій відповідності до рекомендацій виробника, що забезпечує якісне виконання всіх операцій, необхідних для запобігання поломок автомобіля.
Важливі моментиНа сайті автосервісу надано повний перелік послуг, що надаються компанією. Розрахунок ціни сервісу автомобіля легко здійснити, натиснувши на кнопку «Прорахунок вартості» на сайті. Кожен клієнт під час ремонту може перебувати в ремзоні СТО для спостереження за роботою майстрів.

СТО Кіа: зручність і якість обслуговування

Станція техобслуговування при автосервісному центрі «Сокіл» розташовується в зручному місці і працює щодня з 9 до 19 годин крім неділі. Крім проведення обслуговування моделей Kia, фахівці нашої компанії допоможуть з вибором необхідних запчастин, які легко замовити, оплатити і отримати в будь-якій точці України.

Спеціально для наших клієнтів майстри проведуть огляд автомобіля перед покупкою, що дозволить майбутньому власникові визначити ступінь пошкодження авто, необхідний рівень сервісу Кіа і витрати на проведення ремонтних робіт. За результатами обстеження Kia, клієнт зможе продовжити торг або зовсім відмовитися від покупки уживаного автомобіля.

Сезонний сервіс, що проводиться на СТО Kia, полягає в підготовці автомобіля до зимового або літнього періоду. Особливо важливо проведення завчасної зміни шин. Для проведення капітального ремонту двигуна майстри повністю розберуть його, встановлять проблеми і підберуть необхідні оригінальні комплектуючі.

Сервіс Kia з компанією «Сокіл» – це гарантія якості ремонту і техобслуговування улюбленої марки за доступними цінами і в прийнятні терміни. Це не просто слова! На нашому сайті клієнти можуть ознайомитися з думками реальних замовників про автосервіс, а також залишити відгук про виконані роботи.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете звернутися до нас, замовивши дзвінок або залишивши повідомлення. Прямо на сайті Ви можете записатися на комплексну діагностику південнокорейського автомобіля, і наші висококласні майстри в найближчим часом проведуть всі необхідні роботи.

Довіряючи свій автомобіль станції техобслуговування Kia в автосервісі «Сокіл», Ви забезпечите безперебійну роботу улюбленого автомобіля і придбаєте впевненість в тому, що «залізний кінь» не підведе Вас в дорозі.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время