Автозапчастини для авто в Харкові

Автозапчастини для авто в Харкові

Автозапчастини для авто в Харкові

— те, про що найчастіше переживають автовласники. Знайти оригінальні механізми або якісні аналоги за прийнятними цінами — той ще квест у сучасних реаліях. Доступність транспортних засобів зумовила наявність хоча б одного автомобіля в кожній другій родині. Та й в принципі авто є найпопулярнішим засобом пересування на планеті. Щодня нові машини залишають територію автосалонів, а відремонтовані транспортні засоби знаходять нових господарів.

Постійна експлуатація транспортного засобу спричиняє посилену увагу до сервісного обслуговування. А якість українських доріг змушує звертатися до спеціалізованих станцій технічного обслуговування і до магазинів автозапчастин досить часто. Для того, аби робочі вузли та механізми перебували у тривалій працездатності, слід особливу увагу приділяти купівлі якісних запчастин, пошуку надійних автосервісів з сумлінними й досвідченими майстрами.

Рано чи пізно кожен власник транспортного засобу стикається з необхідністю придбання потрібних деталей для заміни. Це можуть бути амортизатори, різноманітні втулки, деталі гальмівної системи, плати або запобіжники. Якщо ушкодження сталася раптово, то пошук механізмів може викликати серйозні труднощі. У магазинах міста може не виявитися запчастин, що підходить до конкретно вашої марки машини, моделі й року випуску, а очікувати доставки інтернет-магазину з іншого кінця країни — важко.

З кожним роком в Харкові відкривається все більше онлайн або офлайн магазинів, які займаються продажем автомобільних комплектуючих. На жаль, багато хто продає дешеві підробки, які приваблюють своєю вартістю, але в процесі експлуатації швидко виходять з ладу, приносячи витрати не лише на покупку нової деталі, але й на її заміну. Тому не завжди варто «кидатися» на, здавалося б, вигідну ціну. Напевно, кожен пам’ятає приказку про те, що скупий платить двічі. Щоб уникнути додаткових витрат, до покупки запчастин варто підійти з усією відповідальністю.

автозапчасти СТО Сокол

Автосервіс «Сокол» – роздрібний магазин з запчастинами від перевірених постачальників

В автосервісі «Сокол» ви можете знайти змінні деталі й різноманітні автотовари заводського виробництва в широкому ціновому діапазоні. Ви знайдете на нашому автосервісі автозапчастини для «Hyundai Accent», «Chevrolet», «Kia», «Daewoo», «VW», «Skoda», «Seat» в Харкові. Крім того, в каталозі вас чекають деталі для вітчизняних авто та різних іномарок.

Аби ви не загубилися в каталозі автомобільних деталей, ми пропонуємо підбір механізмів по залишеній вами заявці. Таким чином, більшу частину роботи ми зробимо за вас. Погодьтеся, подібна покупка досить проста та зручна. Ви не заблукаєте у великому переліку схожих деталей, а наш менеджер підбере механізм відповідної модифікації.

Чому варто купувати автодеталі (Харків) в автосервісі «Сокіл Запчастини»?

 1. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних заводських оригінальних та аналогових запчастин. Ми співпрацюємо лише з надійними виробниками – Bosh, Philips, Ajusa, Zimmermann, Denso, Filtron, LiquiMoly, NIBK, Mando, Nissens і ін. В нашому каталозі ви знайдете:
 • запчастини для ремонту ходової системи авто;
 • вузли та деталі для двигуна внутрішнього згоряння;
 • механізми кермової системи;
 • елементи паливної системи;
 • ресурсні комплектуючі;
 • компоненти системи охолодження;
 • запчастини вихлопної системи;
 • різноманітні датчики;
 • механізми гальмівної системи автомобіля;
 • акумулятори, генератори, стартери та інші компоненти;
 • деталі системи запалювання;
 • складові частини електронної системи;
 • охоронні системи;
 • оптика;
 • фільтри, масла та інші витратні матеріали.
 1. Якість деталей і механізмів, що продаються в нашому магазині, підтверджена спеціальними сертифікатами.
 2. Комфортний підбір за допомогою нашого менеджера по запчастинах. Він допоможе підібрати запчастини по VIN-коду транспортного засобу або за номером самої деталі.
 3. Ми надаємо професійну консультацію.
 4. Доставка по всій території України зручними для вас транспортними компаніями. Найчастіше клієнти віддають перевагу транспортній компанії Нова пошта. З її допомогою потрібну деталь можна отримати протягом декількох днів у будь-якому куточку України.
 5. Гарантія якості деталей для технічного обслуговування захищена законодавством України.
 6. Прийнятні ціни, які іноді нижче, ніж в інших магазинах автозапчастин.
 7. На нашому автосервісі ви можете не лише купити нові деталі, але і скористатися ремонтними послугами з їх монтажу. Погодьтеся, зручно зробити усі закупівельні й ремонтні процедури в одному місці, не витрачаючи часу на дорогу.
 8. Зручні варіанти оплати — переказ на банківську карту або розрахунок готівкою в офісі. Ми працюємо кожен день, крім неділі.

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

Перезвоним Вам в ближайшее время