Чистка кондиціонера автомобіля

Чищення та дезінфекція кондиціонера автомобіля в Харкові

Кондиціонер в автомобілі – це пристрій, що дозволяє створити оазис посеред спекотної пустелі, охолодити повітря у Вашому транспортному засобі до комфортної температури. Всі ми прекрасно знаємо про те, що собою являє цей пристрій. Однак далеко не кожен знає про те, як правильно доглядати за цим дивом техніки для того, щоб воно продовжувало свою роботу, не завдаючи шкоди.

Крім звичайної застуди, яка найчастіше спостерігається у тих, хто не вміє користуватися кондиціонером, пристрої даного типу можуть стати причиною дуже багатьох захворювань, в основному пов’язаних з органами дихання. Через постійний перепад температур і конденсату, що виникає на робочих поверхнях кондиціонера, на них збираються шкідливі хвороботворні бактерії. Прогрес не стоїть на місці і в сучасних кондиціонерах вже є так звані антибактеріальні поверхні, що запобігають появі різних видів бактерій. Однак практика показує, що насправді дані ноу-хау не більше ніж маркетинговий хід…

Тому для того, щоб не підхопити чогось недоброго від свого кондиционирующего пристрою, необхідно виробляти його профілактичне очищення, тобто простіше кажучи робити дезінфекцію кондиціонера автомобіля.

Навіщо потрібна дезінфекція кондиціонера авто?

Брудне повітря, а також різні види грибків на охолоджуючої поверхні пристрою можуть викликати безліч захворювань. Все це багно необхідно нейтралізувати, використовуючи спеціальні засоби, що дозволяють швидко і надійно видалити всі бактерії.

Існує спеціальний резервуар, в якому міститься холодоагент, здатний під час роботи змінювати свій стан з рідкого в газоподібний. Під час цього процесу відбувається конденсація теплого повітря і виділення вологи, яка з часом накопичується на стінках радіатора. На цих стінках накопичується не тільки волога, а й пил, і бруд. Таке середовище дуже подобається бактеріям, які починають інтенсивно розмножуватися, після чого з потоком повітря потрапляють до нас в салон авто. Процес дезінфекції кондиціонера автомобіля дозволяє не тільки вбити шкідливі організми, які скупчуються в вашому кондиціонері, але і запобігти їх появі в майбутньому.

Чистка кондиціонера автомобіля: періодичність

В даному випадку все залежить від частоти використання кондиціонера, а також умов експлуатації автомобіля. Рекомендується проводити дезінфекцію кондиціонера автомобіля не рідше ніж раз на рік, перед настанням спекотного сезону.

Чистка автомобільного кондиціонера, якою вона буває?

Дезінфекція або, простіше кажучи, чистка автомобільного кондиціонера, може бути як ручна, так і механічна. Способи дезінфекції кондиціонера автомобіля:

  • часткове очищення або антибактеріальна (хімічна) обробка. Даний спосіб передбачає чистку кондиціонера авто від бактерій без зняття і розбирання, тобто дезінфекція здійснюється безпосередньо в робочому стані. У повітроводи запускається піна або спрей, який і здійснює очищення системи від бруду і бактерій.
  • чистка кондиціонера автомобіля паром. У повітроводи запускається гаряча пара з антибактеріальною речовиною яка вбиває мікроби, а також очищає систему, роблячи її чистою та безпечною;
  • механічне чищення кондиціонера автомобіля. Передбачає розбирання всього кондиціонера з подальшим очищенням всіх забруднених ділянок з можливістю заміни холодоагенту. Даний варіант очищення застосовується лише в крайніх випадках, наприклад, коли автомобіль старий або, коли кондиціонер вимагає комплексного підходу.

Пам’ятайте, що тільки справний кондиціонер і правильна експлуатація здатні дарувати нам прохолодне приємне повітря в літню спеку. У разі порушень в роботі системи кондиціонування або в разі її забруднення, вся ця користь перетворюється на суцільне зло, здатне завдати істотної шкоди здоров’ю. Не забувайте про це і бережіть себе і свій автомобіль.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время