Діагностика ходової

Діагностика ходової

Діагностика ходової в Харкові на СТО «Сокіл»

Регулярне проходження ТО – гарантія безпроблемної роботи всіх систем автомобіля. Оскільки дорожнє покриття в Україні ще далеке від ідеального стану, діагностика ходової є однією з найбільш затребуваних послуг серед водіїв. У автосервісному центрі «Сокіл» кваліфіковані фахівці автомеханіки проведуть повний огляд підвіски автомобіля і всіх її механізмів, перевірять роботу системи і усунуть найменші несправності, які впливають на комфорт їзди і керованість транспортного засобу.

Ходова частина автомобіля, характерні несправності

Ходова частина сучасного автомобіля складається з несучої рами, балок, шасі (передні і задні колеса), підвіски – складної системи механізмів, за допомогою якої шасі кріпляться до несучої рами або кузова. Працездатність залежить від справності як великих агрегатів, так і більш дрібних деталей. Допускати поломки, а тим більше експлуатувати автомобіль з несправною ходовою забороняється, так як через втрату керованості підвищується аварійність на дорогах.

Через низьку якість дорожніх покриттів, а також з-за індивідуальних особливостей водіння рано чи пізно власники навіть нових авто стикаються з численними проблемами:

  1. Стук при повороті керма, гул і вібрації;
  2. Авто відхиляється від прямолінійної траєкторії;
  3. Збільшення гальмівного шляху, з’являється схильність до заносу;
  4. Люфт рульового колеса;
  5. Розгойдування кузова.

Характерні ознаки несправності амортизаторів та інших елементів підвіски: нерівномірний знос протектора, сильний крен на поворотах, передчасне спрацьовування ABS при пересуванні по дорогах з нерівностями. Якщо ви помітили один або декілька з перерахованих «симптомів» поломки, необхідна екстрена діагностика ходової в автосервісному центрі. Звернувшись до нас, водії отримують якісне обслуговування з використанням професійного обладнання та інструментів.

Як ми виконуємо діагностику ходової

Повна діагностика ходової системи – це комплексне завдання. За допомогою огляду на підйомниках або на оглядовій ямі майстер зможе детально вивчити стан деталей підвіски і усунути поломку шляхом заміни поламаних агрегатів.

Коли мова заходить про сучасні авто, встановити істинні причини виникнення проблем у роботі механізмів допоможе діагностика ходової, виконана на професійному рівні із застосуванням сучасного обладнання. Дана процедура дозволяє з великою точністю встановити поточний стан транспортного засобу і замінити деталі, що вийшли з ладу. Наші механіки, що мають великий досвід у виконанні подібних завдань, візуально оцінять стан вузлів підвіски і шасі:

  • стабілізатори поперечної стійкості;
  • кульові шарніри;
  • елементи кріплення – сайлент-блоки, резино-металеві втулки;
  • амортизатори, пружини, ресори;
  • маточини, гальмівні колодки, барабани та ін.

При необхідності заміни тих чи інших вузлів ми запропонуємо клієнтам оригінальні запчастини та виконаємо необхідні регулювання перед їх установкою. Працюємо з будь-якими типами підвіски: Макферсон, торсіонна, багатоважільна, на поперечних або поздовжніх важелях. За регламентом рекомендуємо проходити діагностику через кожні 20 тисяч км для нових автомобілів.

СТО «Сокіл» в Харкові пропонує професійне обслуговування корейських і європейських авто, ціна на діагностику ходової у нас цілком доступна. Фахівці автосервісу мають офіційний допуск для проведення ремонту будь-якого рівня складності. На виконані роботи даємо тривалу гарантію.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время