Найкраще СТО в Харкові – СТО АВТО СОКОЛ

автозапчасти СТО Сокол

Найкраще СТО в Харкові – СТО АВТО СОКОЛ

 

— це те, після виїзду з якого ваша машина буде бездоганною, а ви задоволені. Сьогодні в Харкові відкрито безліч СТО, ще більше автомайстрів приймають у приватному порядку в гаражах.

Напевно, кожен автолюбитель стикався з тим, що реклама та відгуки не завжди відповідають дійсності. Одні накручують ціну на роботах, що не виконували, інші ставлять неякісні деталі й машина скоро знову виходить з ладу, треті не могли знайти пошкодження в автомобілі, а сервіс четвертих не був на заявленому рівні.

Для того, щоб уникнути цих всіх неприємностей, пропонуємо Вам ознайомитися з послугами компанії «Сокол» – СТО для корейських авто в Харкові та інших автомобілів.

Ми зібрали команду професіоналів, які знають свою справу та виконують її швидко та якісно. У нашій команді є кваліфікований майстер-приймальник, кілька провідних фахівців з ремонту машин, інженер з діагностики автомобілів, кваліфікований менеджер по запчастинах, який підбере ідеальний варіант для вашої машини, а також привітний адміністратор.

найкраще сто в харькові сто сокол

До основних послуг, які надає «Сокол» – СТО для Хюндай в Харкові й інших транспортних засобів належать:

– ремонт двигуна внутрішнього згоряння. У нашому штаті є майстер, який спеціалізується на корейських автомобілях, а також досвідчені майстри, які нададуть кваліфіковані послуги з ремонту двигунів інших марок (Volkswagen, Daewoo, Škoda, Chevrolet та ін.);

– чистка форсунок у двигуні;

– ремонт та заміна ременя генератора;

– обслуговування та ремонт коробки перемикання передач (автомат і механіка);

– діагностика, ремонт та обслуговування ходової системи транспортного засобу;

– діагностика, ремонт та обслуговування кермової системи авто;

– ремонт глушників;

– ремонт та діагностика електрики.

Чому ми вважаємо, що краще СТО в Харкові — це «Сокол»?

Перш за все, саме такі відгуки про нас та нашу роботу залишають клієнти. Крім того:

  1. Сучасне імпортне обладнання дозволяє зробити роботу швидко і якісно;
  2. Ми даємо можливість нашим клієнтам бути присутнім при ремонтному процесі в боксах. Так, ви на власні очі зможете побачити всі маніпуляції, які буде проводити майстер;
  3. Наше СТО для КІА в Харкові та інших авто надає 100% гарантію на виконані роботи. Ви можете бути впевнені, що вам не доведеться повернутися через кілька днів для вирішення тієї ж самої проблеми;
  4. Ми проти дешевих аналогів запчастин та витратних матеріалів. Для того, щоб якомога рідше відвідувати автосервіси, варто відразу використовувати якісні деталі та інші запчастини, адже скупий платить двічі. Наш менеджер по запчастинах допоможе підібрати вам оптимальні варіанти деталей, що вимагають заміни.

Лучшее СТО в Харькове

Ми гарантуємо повну працездатність та функціональність вашого надійному помічнику. «Сокол» – це найкраще СТО в Харкові, яке зробить діагностику, відремонтує та обслужить автомобіль.

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

 

Перезвоним Вам в ближайшее время