Ремонт двигуна Chevrolet

Ремонт двигуна Chevrolet

Навіть при високому рівні розвитку технологій, створити ідеальний мотор не вдалося жодній автомобілебудівній компанії. Але якщо водій вчасно реагує на перші ознаки несправності і довіряє ремонт двигуна Chevrolet майстрам з авторизованого автосервісу, усунення проблеми виявиться не таким складним, і ДВС зможе гідно пройти ще кілька сотень тисяч кілометрів.

Грамотна діагностика двигуна Chevrolet на СТО «Сокіл» в Харкові

Фахівці автосервісу «Сокіл» підходять комплексно до виконання робіт по усуненню несправностей в моторах Шевроле. Основне завдання майстра – грамотно і з повним знанням справи провести діагностику, встановити ті деталі і вузли, які вимагають заміни. Виявити дефекти ДВС можна різними методами:

  • акустична діагностика – за допомогою фонендоскопа розігрітий мотор прослуховують, прикладаючи стрижень до різних точок, таким чином вдається визначити, звідки виходить стукіт і що є його причиною;
  • комп’ютерна діагностика дозволяє проаналізувати помилки, які видає електронний блок управління, також з її допомогою знаходять неробочі датчики;
  • за кольором вихлопного газу майстер легко здогадається про знос поршневих кілець, накопичення шлаку на стінках циліндрах, неправильно встановлених кутах випередження запалювання.

Характер стуку допомагає більш точно встановити причину поломки і вузол, відповідальний за виникнення несправності. Стук в передній або задній частині ДВС говорить про знос корінних і шатунних вкладишів колінчастого вала. Детонації, які гучно віддаються металевими ударами, повідомляють про проблеми з системою запалювання. При запуску двигуна лунає вереск – заміни вимагають підшипники водяного насоса або генератора.

Визначивши непрямим способом деталі і вузли, фахівці нашого автосервісу приймають рішення про те, як необхідно виконувати ремонт двигуна Chevrolet: чи доведеться проводити його повний демонтаж і розбирання, або досить замінити ті чи інші запчастини. Якщо ж пробіг дійсно великий, єдиним дієвим методом відновлення ДВС буде капітальний ремонт.

Запишіться на ремонт двигуна Шевроле в Харкові

Корейсько-американські автомобілі Chevrolet відрізняються високим рівнем надійності. Не дарма такі моделі, як Aveo, Lacetti, Cobalt, Lanos і інші досі можна зустріти на дорогах, хоч вони давно вже зняті з виробництва. Найбільш складна процедура при їх технічному обслуговуванні – це комплексний ремонт двигуна Шевроле, оскільки при його проведенні важлива як кваліфікація технічних фахівців, так і наявність сучасного якісного обладнання, встановленого в автомайстерні.

Автосервісний центр «Сокіл» пропонує якісний ремонт двигуна Chevrolet в Харкові різних ступенів складності:

  • наші майстри забезпечать грамотне проведення основних регламентних робіт – заміна масла, фільтрів, свічок, необхідні процедури з діагностики стану мотора;
  • поточний ремонт – усунення дрібних дефектів, неминуче виникають в процесі експлуатації двигуна;
  • екстрений ремонт ДВС середнього ступеня складності при виявленні тих чи інших проблем – детонації, підвищена витрата пального, стукіт поршневих пальців на неодружених ходах;
  • капітальний ремонт двигуна Шевроле при великому пробігу – повне відновлення мотора з заміною коленвала, вкладишів, деталей циліндропоршневої групи.

Перевага звернення до нас полягає в тому, що ми можемо запропонувати своїм клієнтам оригінальні запчастини для корейських автомобілів з гарантією. Оскільки стан доріг і якість паливно-мастильних матеріалів в Україні ще далекі від ідеального, поломки автомобілів, на жаль, є повсякденним явищем.

Щоб уникнути великих витрат у майбутньому на ремонт і покупку дорогих вузлів, пропонуємо записатися на сезонне обслуговування в нашому автосервісі. Гарантуємо професійний підхід до ремонту вашого автомобіля, виконуємо всі роботи на найвищому рівні. Наші майстри пройшли необхідну професійну підготовку, досконало розбираються в пристрої будь-яких типів двигунів внутрішнього згоряння і автомобільних систем.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время