Ремонт двигуна Шкода

Ремонт двигуна Шкода

СТО Skoda в Харкові: ремонт двигунів Шкода

Чеський виробник Skoda Auto випускає надійні і безпроблемні автомобілі, які при належному до них ставлення і своєчасному технічному обслуговуванні зможуть пройти кілька сотень тисяч кілометрів без серйозних поломок. Автосервісний центр «Сокіл» пропонує ремонт двигунів Шкода в Харкові. Ми обслуговуємо моделі автомобілів Шкода, які користуються популярністю в Україні: Octavia, Rapid, Fabia, Superb, Roomster, Yeti і інші. Якісно виконані роботи з використанням оригінальних запчастин – гарантія тривалої експлуатації моторів Шкода.

Поширені несправності двигунів Skoda

Автомобілі Шкода комплектуються високотехнологічними двигунами з відмінними характеристиками. ДВС цих авто вимагає кваліфікованого підходу до техобслуговування. Однак через бажання заощадити автовласники часто намагаються самостійно розібратися з поломкою або звертаються «в гаражі» до майстрів-самоучок, що в кінцевому результаті призводить до плачевних наслідків і фінансових витрат.

Економити на ремонті такого важливого вузла, як ДВС, не можна. На нашому автосервісі ремонт двигуна Шкода виконується за цілком доступними цінами із застосуванням оригінальних запчастин або їх аналогів. Виконуємо роботи будь-якого рівня складності і усуваємо несправності на початковому етапі. З якими ж проблемами найчастіше приїжджають власники автомобілів Шкода:

  • Мотор не розвиває повної потужності;
  • Стук поршнів, поршневих пальців, корінних або шатунних вкладишів колінчастого вала, стук на холостому ходу;
  • Зниження або, навпаки, підвищення тиску масла;
  • Перегрів ДВС, підвищена витрата масла і пального;
  • Димний вихлоп.

Нерідко з ладу виходять різні датчики – розподільного вала, дросельної заслінки, витрати повітря, колінвала. Через їх несправності бортовий комп’ютер постійно реєструє помилки. При пробігу понад 150-200 тисяч км спостерігається природний знос основних деталей і вузлів двигуна, що призводить до падіння компресії, зростанню витрати масла і палива. Дані ознаки свідчать про необхідність капітального ремонту.

Ремонт ДВС Skoda на автосервісі «Сокіл» в Харкові

СТО «Сокіл» пропонує весь спектр послуг з ремонту моторів Шкода різної комплектації і модифікацій. Основна увага приділяється професійній діагностиці, яка допомагає встановити запчастини, що вийшли з ладу. Ми проводимо декілька видів діагностики: комп’ютерна, бороскопічна, механічна, візуальна, акустична. Досвідченому майстрові достатньо почути звук двигуна, характер стуку або стороннього шуму, щоб визначити причину поломки. За допомогою комп’ютерної діагностики і грамотної інтерпретації помилок CPU можна визначити збої в налаштуваннях системи запалювання або встановити непрацюючі датчики.

Найбільш складним видом обслуговування є капітальний ремонт двигуна Шкода, оскільки включає в себе велику кількість різних операцій:

  • Демонтаж силового агрегату, його розбирання, ретельне очищення вузлів і деталей від шлага і нагару;
  • Визначення ступеня зносу колінчастого вала, вкладишів, заміри зазорів, визначення ступеня відхилення від початкових показників та ін .;
  • Розточка циліндрів, прочищення каналів олійної сорочки, заміна клапанів;
  • Проведення цілого ряду регулювань.

При виконанні робіт майстри автосервісу приділяють увагу всім аспектам відновлення ДВС. Ми даємо рекомендації по правильній обкатці двигуна після капремонту. На всі виконані роботи та встановлені запчастини поширюється гарантія до 20 тисяч км.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время