Ремонт електрики автомобіля

Ремонт електрики автомобіля KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Послуги автоелектрика в Харкові СТО "Сокіл"

Електроніка, електричні прилади, датчики і велика плутанина проводів – ось з чого складаються сучасні легкові і вантажні автомобілі. Від правильної роботи кожного з цих елементів окремо і всієї електросистеми в цілому залежить не тільки функціонування автомобіля, але ще і безпека водія. Найменша несправність може привести до серйозних поломок і навіть пожежі. Тому при найменших «симптомах» будь-яких несправностей звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Саме такими фахівцями і є наша команда СТО “Сокіл” готові допомогти вам вирішити абсолютно всі проблеми, пов’язані з електричною та електронною частиною вашої машини.

Що ми пропонуємо?

СТО “Сокіл” в першу чергу проведе повну діагностику вашого авто. Ця процедура не займе багато часу завдяки сучасному якісному устаткуванню. З його допомогою буде перевірена робота генератора, акумулятора, двигуна, цілісність електроланок, справність всіляких датчиків і багато іншого. Після завершення діагностики ми зможемо зробити:

  • заміну або зарядку акумулятора;
  • заміну генератора;
  • розблокування замка системи запалювання або його повну заміну;
  • ремонт ABS;
  • ремонт, встановлення та заміну датчиків;
  • відключення сигналізації або вирішення виниклих з нею проблем і багато іншого.

Крім усього перерахованого вище, СТО “Сокіл” зможе виконати доставку запасних частин, що допоможе вам заощадити власний час і сили.

Ціни – вартість наших послуг знаходиться на цілком демократичному рівні. Ними може скористатися будь-який бажаючий.
Записатися на СТО “Сокіл” для ремонту електрики авто:

(099) 149 55 19
(096) 811 28 02
(063) 480 31 23

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время