Ремонт глушителів

Ремонт глушителів в Харкові

Переваги нового глушителя

Новий глушник не спричинить за собою втрати потужності – це ми гарантуємо! Ми пропонуємо нашим клієнтам:

– Заміна глушників, заміна каталізаторів

– Ремонт глушників, ремонт каталізаторів

– Установка глушників, установка каталізаторів.

– Доставка на замовлення будь-яких деталей для вихлопних систем протягом 1-2 днів.

Переваги СТО “Сокіл”:

1. Високий професіоналізм наших співробітників.

2. Гарантія на всі види робіт.

3. Великий парк спеціального обладнання.

Діагностика вихлопної системи

При прийманні автомобіля в роботу по ремонту глушника наші фахівці попутно продіагностують вихлопну систему, дадуть необхідні рекомендації для заміни деталей підвіски глушника, або опорних подушок двигуна. Адже поміняти еластичну гофру не складно, необхідно встановити причину виходу з ладу еластичної гофри (як-то знос опорних подушок двигуна, забитий каталізатор, або раніше неправильно змонтована система глушника).

Підбір глушителя для вашого авто

Важливо грамотно підібрати на певну модель Вашого автомобіля правильний глушник відповідно до моделі двигуна. Адже глушники поділяються на три види: активно-реактивного, диспозитивного та комбінованого типу.

Якщо на заводі-виробнику передбачений один з цих типів глушників, то для ефективної роботи двигуна необхідно встановлювати глушник саме для цього двигуна.

Фахівці СТО “Сокіл” з максимальною точністю визначать яку з деталей вихлопної системи необхідно замінити, а яку можна залишити. Тим самим ми економимо не тільки ваш час, але і гроші.

Ми чекаємо Вас щодня з 9.00 до 19.00. Але якщо Ви стоїте в пробці, не хвилюйтеся. Просто зателефонуйте нам, і ми Вас дочекаємося.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время