Ремонт КПП

Ремонт КПП

Діагностика і ремонт коробок передач в Харкові

Автосервісний центр «Сокіл» пропонує автомобілістам Харкова затребувану послугу – якісний ремонт коробки передач будь-якого типу: механіка, варіатор, робот. При виявленні найменших несправностей записуйтеся на комплексну діагностику і технічне обслуговування КПП. Ми спеціалізуємося на корейських і європейських авто: Hyundai, Kia, Chevrolet-Daewoo, Volkswagen, Skoda і інших. Фахівці нашого СТО застосовують оригінальні запчастини, мастильні та витратні матеріали за доступними цінами, а на всі виконані роботи даємо тривалу гарантію.

Необхідність своєчасного ремонту КПП

Трансмісія – сполучна ланка між двигуном транспортного засобу і ходової. Незалежно від того, чи йде мова про механічну або роботизовану коробку передач, даний вузол складається з великої кількості взаємодіючих між собою металевих деталей: шестерні, вилки, синхронізатори, вали, підшипники. Вихід з ладу будь-якого з цих елементів тягне за собою серйозні проблеми:

  • сторонні звуки і вібрації;
  • неможливість перемкнутися на потрібний швидкісний режим;
  • мимовільне вимикання передачі;
  • виразний запах гару через тертя фрикційних дисків;
  • перегрів і витік трансмісійної рідини.

Якщо ж вчасно замовити діагностику і ремонт КПП в Харкові, ви позбавляєте себе від серйозних проблем в майбутньому. Наприклад, при витіканні масла з КПП незабаром може знадобитися заміна валів або окремих шестерень, які дуже чутливі до якості мастильних матеріалів і їх нестачі. Ціна ж покупки комплекту запчастин для капітального відновлення МКПП відчутно позначиться на бюджеті власника автомобіля. Скрегіт свідчить про знос підшипників, заміна яких обійдеться значно дешевше, ніж установка нових шестерень.

Замовити ремонт МКПП в Харкові на СТО «Сокіл»

Фахівці нашого СТО якісно виконують покладені на них обов’язки. При цьому використовується професійне обладнання для діагностики і техобслуговування. Ремонт коробки передач складається з декількох етапів:

  1. Діагностика – визначити несправність можна різними методами, наприклад, механічні поломки видають себе сторонніми шумами;
  2. Демонтаж трансмісії – необхідний при комплексному ремонті або неможливості виявити проблему за допомогою діагностики;
  3. Повне розбирання агрегату, дефектовка – встановлення запчастин, які потребують заміни;
  4. Перевірка працездатності КПП після виконання ремонтних робіт і регулювання;
  5. Її установка на автомобіль, проведення тест-драйву в присутності власника авто.

На кожній стадії проведення робіт важливо дотримуватися рекомендацій виробника транспортного засобу, а також встановлювати оригінальні, або сертифіковані запчастини. Можливо, знадобиться і повна перепрошивка блоку управління. Тривалість ремонту варіюється від декількох годин до доби і більше.

Розрахувати приблизну вартість і записатися на ремонт КПП в Харкові на зручний для вас час ви можете через наш сайт. Звертайтеся до онлайн-менеджерів автосервісу «Сокіл» за консультацією. Якісно, професійно і оперативно усунемо дефекти трансмісії, ходової, двигуна та повернемо ваш автомобіль до життя.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время