Сервіс Volkswagen

СТО Фольксваген – Харків

Автомобілі Volkswagen користуються широкою популярністю в світі і в нашій країні, завдяки надійності, підвищеному комфорту і постійній німецькій якості. На дорогах України бренд представлений великою різноманітністю моделей різних років випуску. І коли приходить час техогляду або ремонту, перед автолюбителями постає питання, який автосервіс Volkswagen вибрати. СТО VW «Сокіл» пропонує власникам німецької марки авто висококваліфікований сервіс в Харкові за прийнятними цінами і з гарантією на всі виконувані роботи.

СТО Фольксваген (Харків)

Станція техобслуговування Фольксваген від компанії «Сокіл» проводить поточний і капітальний ремонт європейських автомобілів на совість і з урахуванням особливостей вітчизняних умов. Наші фахівці зроблять все, щоб Ваш автомобіль був на ходу найближчим часом. Щоб Ви були впевнені в цьому, ми звели принципи нашої роботи в таблицю:

Сучасна та простора ремзона.

На СТО «Сокіл» використовується сучасне обладнання і точні інструменти, що дозволяють проводити діагностичні та ремонтні роботи для автомобіля Volkswagen. Завдяки застосуванню в роботі якісних приладів, досягається висока точність і ефективність відновлення вузлів транспортного засобу.

Ми будуємо відкриті відносини з клієнтами, а тому кожен може відвідати ремзону в будь-який час, поки його автомобіль знаходиться на ремонті, щоб переконатися, що всі процедури відповідають запланованим.

Висококваліфіковані фахівці. Майстри автосервісу – професіонали своєї справи. Їх досвід становить не менше 7 років, а знання періодично оновлюються на спеціалізованих курсах. Наша команда не тільки виконує необхідні заходи, щоб Ваш Volkswagen завжди був в строю, але і готова надати будь-яке сприяння, поділитися досвідом в питаннях догляду за автомобілем. Якщо власник Volkswagen хоче почути обгрунтування майбутніх ремонтних процедур після проведеної діагностики, фахівці детально пояснять необхідність виконання всіх операцій.
Широкий перелік послуг.

Ми проводимо всі види діагностичних робіт, використовуючи для цього комп’ютерні програми або проводячи дефектовку вузлів вручну.

Ремонт Volkswagen включає в себе безліч заходів, від простої заміни деталей або технічних рідин до відновлення найважливіших агрегатів і систем. Тривалість ремонту залежить від складності виявлених дефектів і наявності комплектуючих. Після закінчення робіт власники Фольксваген отримають гарантію на проведений ремонт, і зможуть не турбуватися про стан свого авто довгий час.

При проведенні періодичного техогляду, компанія «Сокіл» пропонує висококласний сервіс, заснований на застосуванні рекомендацій виробника.

Зручний сайт.

Для зручності користувачів на сайті компанії представлена інформація про проведені на станції процедурах, контактні дані та відгуки наших постійних клієнтів. Вам не потрібно їздити по місту і дізнаватися ціни, шукати запчастини для Volkswagen, домовлятися про ремонт. На сайті передбачена можливість замовити дзвінок, щоб обговорити всі деталі майбутніх робіт. Якщо Ви вже вирішили співпрацювати з нашою компанією, запишіться на діагностику, пройшовши за відповідним посиланням.

Після закінчення процедур кожен користувач може залишити відгук. Це дуже важливо для нас, адже завдяки зворотньому зв’язку, ми може безперервно поліпшуватися для Вас.

Можливість замовлення автозапчастин. На сайті доступна проста і зручна форма для замовлення необхідних автозапчастин. Ми надаємо вибір між оригінальними деталями і якісними замінниками які найбільш підходять для відновлення вузлів Volkswagen. Доставка запчастин, замовлених з нашого сайту, здійснюється по всій Україні, також можливий і самовивіз.

Сервіс Volkswagen для тих, хто цінує свій час

У сучасному світі час є одним з головних ресурсів для багатьох людей. Співробітники компанії «Сокіл» завжди налаштовані на те, щоб всі роботи в автосервісі проводилися якомога швидше. Дуже зручним для клієнтів є можливість привезти автомобіль на станцію техобслуговування, замовити необхідні процедури і повернутися за відновленим транспортним засобом в призначений час.

Сервісне обслуговування та ремонт німецького бренду на станції техобслуговування від компанії «Сокіл» – це гарантія надійного, якісного та швидкого відновлення Вашого автомобіля.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время