Розвал-сходження 3D

Розвал-сходження 3D KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Слухняний, швидко реагує на виконання «команд» і з легкістю керований автомобіль – це комфорт їзди, її безпеку і, звичайно ж, збереження життів на дорозі. Керованість машини погіршується тоді, коли її колеса мають неправильні кути налаштування. Професійне регулювання розвалу-сходження в Харкові здійснюється в автомобільному сервісному центрі «Сокіл». Приділяючи пильну увагу автомобілю кожного нашого клієнта, ми гарантуємо безпеку його експлуатації і комфорт їзди на тривалий термін.

Професійне регулювання розвалу-сходження від «Сокола» вбереже від неприємностей, підвищить термін експлуатації шин і заощадить споживання палива

Сьогодні розвал-сходження авто в Харкові проводять фахівці СТО «Сокіл». Як досвідчені, так і водії-новачки знають, що проведення розвалу-сходження здійснюється:

  • після кожних 25 тис. км. пробігу автомобіля;
  • при зміні покришок і переходах на сезонні види «гуми», передчасному і нерівномірному зносі;
  • після наїзду на серйозну перешкоду, що супроводжується деформацією ходової частини або дисків;
  • при зміні положення керма під час їзди по прямій;
  • «Перекіс» траєкторії руху машини в сторону і т. д.

У нашому місті СТО «Сокіл» вже встигло себе зарекомендувати, як надійний виконавець будь-яких ремонтних та відновлювальних робіт по транспортним засобам. Ви звикли довіряти тільки професіоналам своєї справи? Тоді усі послуги нашого сервісу саме для Вас!

Запропонований нашим центром розвал-сходження машини в Харкові проводиться на високоточному і ефективному сучасному обладнанні, що автоматично забезпечує високу якість робіт і скрупульозність їх виконання. Професіоналізм і кваліфікація кожного співробітника нашого СТО гарантує оптимізацію витрат по забезпеченню автомобіля і безпеку на дорозі кожного клієнта автосервісу «Сокіл».

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время