Ремонт двигуна Volkswagen

Ремонт двигуна Volkswagen

Автомобілі Фольксваген будь-якої моделі мають німецьку якістю і європейську надійність, є одною з найпопулярніших марок в нашій країні. Але незважаючи на добротність збірки і зносостійкі матеріали, з часом можуть виникнути проблеми з мотором. На жаль, ресурс деталей не вічний, з часом він зношується, і в такому випадку, потрібен ремонт двигуна volkswagen. У Харкові це можна зробити на СТО Volkswagen, пройшовши попередню діагностику вузла або всього автомобіля, для з’ясування причин несправності.

Деякі автомобілісти самі допускають виникнення несправностей і поломок, експлуатуючи автомобіль не звертаючи уваги на поради і рекомендації заводу виробника, не проходять планове ТО, не змінюють масло і фільтра.

Перед тим, як почати ремонт двигуна фольксваген, необхідно за допомогою комп’ютерної діагностики визначити, в чому причина поломки. Діагностика точно вкаже, що працює не так, яка деталь вимагає заміни, і чи варто повністю розбирати вузол. Досвідчений майстер визначить план подальших дій, і повідомить про виявлені проблеми автовласникові. Якщо потрібен капітальний ремонт мотора, то фахівець доведе цю необхідність і розповість у чому проблема.

Прості види ремонту ДВС

Якщо виявлені незначні дефекти ДВС, то вони можуть бути відразу усунені, в залежності від характеру поломки. Після проведення комп’ютерної діагностики, проводиться процедура візуального огляду мотора, а також майстер прослуховує звуки, що видаються при роботі вузла. Це можуть бути проблеми з випускним клапаном, колектором, ГБЦ або будь-які інші несправності.

Як показує практика, можна обійтися просто чищенням вузла, а можливо буде потрібна і заміна окремих деталей, які можна замовити в нашому автосервісі. Це дозволить заощадити час, необхідний на пошук оригінальної запчастини, яка рекомендована виробником до установки і заміни.

Але буває так, що діагностика мотора показує більш серйозні проблеми, в таких випадках потрібен капітальний ремонт двигунів vw.

Капітальний ремонт на сертифікованому СТО

Капітальний ремонт двигуна проводиться після підтвердження всіх результатів діагностики – комп’ютерних, візуальних, звукових. Якщо немає можливості відновити окремі деталі на верстатах, то це означає, що ресурс запчастини вироблений повністю і відновленню не підлягає. Відновлення деталі на верстаті призводить до того, що ресурс відновлюється на 80%, при цьому автовласник економить власні кошти. Заміна запчастин на нові, оригінального виробництва або якісні аналоги, обійдеться значно дорожче, але автомобіль стане потужнішим, впевненішим і динамічнішим. Тому фахівець пропонує автовласникові, або розточити деталь на верстатах, або замовити і купити нову.

Щоб не допустити капітального ремонту мотора, автомобілісту слід дбайливо ставитися до свого автомобіля:

  • використовувати високооктанове паливо при експлуатації транспортного засобу;
  • своєчасно проходити технічне обслуговування;
  • кожні 10-15 тис. км робити заміну масла, повітряного, масляного фільтрів;
  • періодично проходити процедуру діагностики, для виявлення прихованих дефектів і можливих поломок;
  • експлуатувати автомобіль відповідно до рекомендацій виробника.

У таких випадках робота мотора буде якісною та стабільною, без сторонніх шумів і на повну потужність.

Якщо ви шукаєте якісний ремонт двигуна volkswagen в Харкові, то на СТО «Сокіл» зроблять все, щоб вирішити проблему з мотором, і виконають роботу на професійному рівні.

Переваги звернення в автосервіс Фольксваген

  1. Автовласник при проведенні робіт може знаходиться на території ремзони.
  2. Спеціаліст розповість йому про причини несправностей, і можливі способи усунення проблеми, які потрібно виконати роботи, і які будуть потрібні запчастини.
  3. Будь-які деталі оригінального виробництва та якісного аналога можна замовити у нас в автосервісі
  4. Робота буде виконана в найстисліші терміни і на високому якісному рівні.
  5. Гарантія на ремонт автомобіля або окремого вузла, є підтвердженням сумлінного ставлення до справи і виконання ремонту.

Якщо ви почули, що мотор вашого автомобіля став працювати не так, з’явилися зайві шуми і сторонні звуки, автомобіль не набирає швидкість, працює не на повну потужність, то вам необхідно провести його діагностику. Може виявитися так, що після цієї процедури, буде потрібен поточний або капітальний ремонт двигуна, а це означає, що після ремонту, термін експлуатації буде продовжений. Своєчасне звернення на СТО Volkswagen – вирішення серйозних проблем з двигуном транспортного засобу.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время