Ремонт трансмісії

Ремонт трансмісії KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Ремонт трансмісії – це непростий процес, який, до того ж, може складатися з декількох видів ремонтних робіт. В трансмісію входить:
 • коробка передач
 • ШРКШ
 • зчеплення
 • головна передача
 • диференціал
 • карданний вал

Ремонт АКПП в Харкові

СТО «Сокіл» пропонує послуги з обслуговування і ремонту автоматичних коробок перемикання передач (АКПП) KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet в Харкові. Ремонт АКПП проводиться на спеціальному заводському обладнанні провідних виробників.

Заміна ШРКШа в Харкові

ШРКШ – шарнір рівних кутових швидкостей – передає крутний момент від двигуна до колеса. СТО «Сокіл» пропонує послуги:
 1. заміна ШРКШа
 2. Заміна пильовиків ШРКШа
 3. Заміна

Заміна зчеплення в Харкові

Зчеплення – механізм, який «з’єднує» двигун і коробку передач. В автосервісі «Сокіл» проводиться ремонт або заміна роздавальної коробки (Харків), а також інші процедури, що дозволяють відновити працездатність і високі експлуатаційні дані систем автомобіля. Якщо Ви довіряєте ремонт коробки передач і заміну нам, Ви можете не сумніватися – Ваше авто прослужить Вам ще тривалий час!

Ремонт АКПП в Харкові

“Сокіл” автосервіс по ремонту автоматичних трансмісій надає професійні послуги з діагностики, обслуговування і ремонту автоматичних коробок перемикання передач (АКПП), преселективних і роботизованих коробок (DSG), роздавальних коробок (раздаток), гідротрансформаторів (ГТ), варіаторів (CVT), а також іншого обладнання трансмісії будь-яких автомобілів в Харкові. Ремонт АКПП проводиться на спеціальному заводському обладнанні провідних виробників.

Гарантія

На всі коробки передач після ремонту дається гарантія до 30 000 км. Ви можете звертатися до нас в будь-який робочий час. Не втрачайте час! Телефонуйте – ми вирішимо Ваші проблеми з трансмісією. Ваша коробка передач не тільки може – вона повинна працювати!

УВАГА!!! Якщо в роботі АКПП Вашого автомобіля з’явилися шуми, вібрація, жорсткі поштовхи, уповільнення при перемиканні передач – відразу звертайтеся до фахівців! Своєчасне звернення допоможе запобігти значним витратам!

Які комплектуючі використовуються

При виконанні робіт по ремонту автоматичних коробок передач ми застосовуємо витратні матеріали від виробників запасних частин провідних компаній, що мають сертифікат відповідності. Оснащеність наших майстерень дозволяє виконувати весь спектр ремонтних робіт різного ступеня складності. Це дає нам можливість проводити діагностику, обслуговування і ремонт АКПП в Харкові на високому рівні, що відповідає всім вимогам сучасного ремонту, в найкоротші терміни і з гарантією високої якості.

Фахівці нашого автосервісу проводять ремонт (обслуговування, діагностику) АКПП таких автомобілів, як: Ленд Ровер (LandRover), вольво (volvo), мерседес (mercedes), бмв (bmw), Сітроен (citroen), пежо (peugeot), рено (renault ), акура (acura), хонда (honda), фольксваген (volkswagen), ауді (audi), Лексус (Lexus), тойота (toyota), форд (ford), інших автомобілів з країн Європи, Азії, Японії, Кореї.

Приймаються автомобілі з поломками трансмісії, що виникли після невдалого проведення ремонтних робіт в інших сервісах (так звані “проблемні” автомобілі). приймаємо в ремонт вже зняті автоматичні трансмісії.

Ремонт трансмісії від «Сокіл»: коли ходова Вашого авто веде себе слухняно і впевнено

Якщо Вашому автомобілю необхідна заміна фільтра коробки автомат (АКПП) Харків, звичайно, запропонуємо різноманітність варіантів. Наш автосервіс відрізняється чесністю формування цін, а також професіоналізмом персоналу – наші майстри мають високу кваліфікацію і багаторічну практику роботи з машинами різних виробників.

Масляні і паливні системи вважаються одними з найбільш відповідальних у авто. Своєчасна заміна масла коробки автомат дозволяє продовжити безпечну експлуатацію, як самої коробки, так і всього ТЗ. Основні ознаки необхідності заміни масла наступні:

 • втрата прозорості масла;
 • поява механічних доповнень в маслі, пилу, стружки і т.д.;
 • запах горілого масла і збій в роботі всієї системи.

Для кожного транспортного засобу заміна масла коробки автомат (АКПП) (Харків) повинна здійснюватися планово – по нормам і рекомендаціям по експлуатації. Згідно з діючими міжнародними стандартами, повна заміна масла повинна здійснюватися після 50 тис. км. пробігу з подальшим оновленням кожні 15 тис. км. дороги.

Поряд з питаннями про заміну масла часто виникає необхідність в проведенні ще однієї ремонтної процедури – своєчасна заміна фрикційної коробки автомат (АКПП) (Харків) дозволяє нормалізувати зчеплення між передачами. Дана послуга також представлена на нашому СТО. Завдяки високій кваліфікації наших фахівців, нам вдається надавати якісні ремонтні роботи незалежно від складності та класифікації поломки, повертаючи ТЗ «до життя».

Іноді заміни масла або фрикціонів недостатньо. У разі ряду поломок необхідна заміна клапанів коробки автомат (АКПП) (Харків). Після установки нового обладнання або елементів системи, коробка передач продовжить свою роботу, хоча на початковому етапі буде потрібно більш щадна експлуатація. До речі, наші фахівці дадуть необхідні рекомендації, які дозволять Вам продовжити безпечне використання своєї машини і якісно подбати про неї.

Тюнінг автомобіля і поліпшення характеристик його трансмісії

Якщо Ви хочете значно підвищити характеристики свого ТЗ, автосервіс «Сокіл» знає, як Вам допомогти. Так, наприклад, заміна головної пари (Харків) дозволяє поліпшити динаміку, плавність переходу з однієї передачі на іншу, зробити «ривок» з місця більш контрольованим і м’яким, підвищити м’якість їзди та підйому машини по крутих поверхнях. Така заміна – це найкраща можливість в рази збільшити, без форсування двигуна, динаміку авто.

На нашому СТО здійснюється якісна заміна підшипників в коробці (Харків). При цьому вартість наших послуг буде більш, ніж доступною – звертайтеся до нас! Ми пропонуємо європейську якість робіт за кращими українськими цінами. Завдяки нашому сервісу, Ви не просто зможете відновити нормальну роботу автомобіля, але і значно поліпшите його характеристики.

На відміну від багатьох харківських СТО, нашим сервісом «Сокіл» проводиться заміна клапанів мехатроніка (Харків) за мінімальною ціною. Високий професіоналізм наших співробітників дозволяє провести роботи швидко, акуратно і якісно. Оскільки дана система вимагає особливого підходу до ремонту і заміни, її ми проводимо з використанням точного імпортного обладнання, що дозволяє максимально скоротити час на проведення процедури.

Звертаючись до нашого центру, Ви можете не турбуватися – нові деталі і вузли будуть справні і якісні, а робота всього автомобіля знову буде цілком безпечною!

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время