Діагностика та ремонт ходової частини

Ремонт і діагностика ходової частини в Харкові KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Кожен вітчизняний автолюбитель з упевненістю може назвати найбільш вразливу систему свого «залізного коня» – в умовах наших доріг в червону групу ризику апріорі потрапляє ходова частина автомобіля.

Що таке ходова частина

Ходова частина – комплекс опорних механізмів, що забезпечують зчеплення коліс автомобіля з основною базою. При експлуатації авто в суворих реаліях вітчизняного бездоріжжя саме «ходовка» відчуває найбільший механічний стрес. Втім, своєчасна діагностика і ремонт ходової автомобіля може помітно відсунути заслужену пенсію агрегатів і подарує Вам роки безпроблемного використання.

Професійний ремонт ходової на СТО "Сокіл" KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Наші послуги:

 • діагностика і ремонт передньої підвіски;
 • діагностика і ремонт задньої підвіски;
 • заміна рульових наконечників, рейок і механізмів;
 • заміна сайлентблоків;
 • заміна ступичних підшипників;
 • заміна шарніра рівних кутових швидкостей (ШРУШ);
 • заміна амортизаторів, стійок.

Як часто потрібно проходити діагностику щоб уникнути ремонту ходової

Фахівці рекомендують проводити плановий огляд і, при необхідності, ремонт ходової автомобіля не менше, ніж кожні 12 тисяч кілометрів – навіть в тому випадку, якщо візуально-кінетичних ознак «втоми» окремих частин не спостерігається. Найчастіше поломка «ходовки» не діагностується в польових умовах до тих пір, поки будь-якой з механізмів не відмовить намертво. Втім, набагато частіше проблему видно – і чути – відразу ж.

Ознаки необхідності робити ремонт ходової:

 • сторонні, раніше нехарактерні шуми при русі по нерівній поверхні;
 • передчасні і помилкові спрацьовування антиблокувальної системи;
 • наростаючий з часом гул на штатних оборотах;
 • помітне збільшення довжини гальмівного шляху;
 • люфти і проскакування при повороті рульового колеса;
 • нехарактерні крени автомобіля в поворотах.

Вплив справності ходової на керованість авто

Від справності ходової частини автомобіля, цілком і повністю залежить його керованість, а, отже, і Ваша безпека. Поступове зношення деталей підвіски призводить до виникнення люфту, в рухливих з’єднаннях, що перевищує допустимі значення. І якщо при русі по сухій дорозі, в ідеальних умовах, ці дефекти не так помітні, то при складних погодних умовах автомобіль може повестися непередбачувано.

Також слід враховувати аеродинаміку сучасних автомобілів. Завдяки конструкції і спеціальній формі кузова, набігають потоки повітря сприяють притиснення автомобіля до дорожнього полотна і кращому зчепленню з дорогою. При цьому всі люфти, що з’явилися в підвісці через зношування деталей, компенсуються тиском зустрічного вітру. Тут і виникає ефект, коли автомобіль прекрасно управляється на високій швидкості, але поводиться лякаюче і навіть непередбачувано при звичайному, міському стилі їзди.

Діагностика ходової частини автомобіля дозволить чітко визначити ті деталі, які вже відслужили свій термін і підлягають заміні. Деталі підвіски прийнято міняти попарно, будь це амортизатори або сайлент-блоки. Припустимо, з того моменту, як правий передній амортизатор вийшов з ладу, все навантаження припадало на передній лівий амортизатор, прискорюючи тим самим його знос. І якщо він ще не вийшов з ладу, то, швидше за все, це станеться в найближчому майбутньому. Просто немає сенсу тиждень або дві докочувати на старому амортизаторі, коли є можливість поміняти відразу обидва або всі чотири і отримати автомобіль, підвіска якого нітрохи не відрізняється від підвіски автомобіля, який тільки сьогодні зійшов з конвеєра.

Якісний ремонт ходової на СТО «Сокіл» допоможе Вам уберегти ТЗ від передчасного зносу і підвищить термін його безвідмовної роботи

При появі будь-яких ознак поломок Вам знадобиться діагностика і ремонт ходової в Харкові, висока якість яких запропонована автомобільним сервісним центром «Сокіл».

Наші фахівці здійснюють ремонт KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet в Харкові за вигідними цінами.

Автомобіль – це невід’ємна частина життя сучасної людини: хтось його використовує в особистих цілях, хтось – в службових, а хтось – і зовсім вважає транспортний засіб повноцінним членом своєї сім’ї. Під час експлуатації найбільш навантаженим і схильним до зносу елементом є ходова частина. Якісний ремонт ходової в Харкові від сервісу «Сокіл» – своєчасна турбота про машину, яка гарантує їй тривалий термін експлуатації.

Ремонт ходової в СТО «Сокіл» допоможе Вам уберегти ТЗ від передчасного зносу і підвищить термін його безвідмовної роботи

Кожен досвідчений автолюбитель знає, що основними ознаками неполадок ходової є:

 • поява сторонніх звуків, стукоту, гулу і т.д. під час їзди;
 • втрата стійкості авто на дорозі;
 • збільшення гальмівного шляху;
 • ТС крениться при заходах в повороти і т. д.
 • При появі будь-яких ознак поломок Вам знадобиться діагностика і ремонт ходової в Харкові, висока якість яких запропоновано автомобільним сервісним центром «Сокіл».

Завдяки ретельній глибокій діагностиці та проведенню високоефективних ремонтних робіт при використанні спеціалізованого сучасного обладнання та оригінальних комплектуючих на автомобілі будь-яких марок і виробників, наші фахівці здійснюють ремонт «Kia», «Chevrolet», «Daewoo», «VW», «Skoda», «Seat », а також ремонт ходової« Hyundai »« Chevrolet »в Харкові за вигідними цінами.

Своєчасна комп’ютерна діагностика ходової, дрібний і великий неполадок ходової автомобіля в автоцентрі «Сокіл» – це гарантія повної безпеки їзди навіть за найгіршими дорогами, а також збільшення терміну експлуатації Вашого автомобіля в кілька разів. Дізнатися ціну на діагностику ходової ви можете у наших фахівців.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время