Шиномонтаж та балансування

Шиномонтаж та балансування в Харкові

Поради по періодичності перестановки коліс

Важливо, щоб перестановка коліс проводилася регулярно і правильно. Це дозволить домогтися того, що протектор на чотирьох автошинах буде зношуватися рівномірно. Всесезонну гуму потрібно переставляти за модифікованою Х-моделлю. Переставляти колеса з ведучої осі на вільну, залишаючи на тій же стороні машини, а з вільної на ведучу – хрест-навхрест. Якщо автомобіль належить до повнопривідного типу, то має сенс переставляти колеса по осях хрест-навхрест.

У комплекс шиномонтажу на СТО «Сокіл» входить:

  • Зняття / встановлення колеса
  • Демонтаж / монтаж колеса
  • Балансування колеса

Демонтаж / монтаж колеса

Це процес зняття покришки з диску. Даний процес не є складним, але є досить відповідальним. При демонтажі / монтажі колеса непрофесіоналові досить легко пошкодити колісний диск або навіть саму покришку. Що в подальшому може призвести до витрат (фарбування диска, придбання нових покришок).

Балансування коліс

Це процес зменшення дисбалансу колеса. Якщо колеса добре збалансовані, їх термін служби збільшується, а їзда стає комфортною.

Незбалансовані шини призводять до появи вібрації, яка викликає знос гуми і деталей підвіски, стомлює водія при водінні.

Фахівці СТО «Сокіл» гарантують якість виконаних робіт. На СТО «Сокіл» майстри користуються тільки високоякісними витратними матеріалами і обладнанням з ліцензією. Ціни на балансування коліс ви можете уточнити у наших фахівців.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время