Діагностика та ремонт систем кондиціонування

Діагностика і заправка систем кондиціонування KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Автомобіль – це вже давно не просто засіб пересування. Багато в чому, це – статус, достаток і комфорт автомобіліста. На сьогоднішній день автокондиціонер є невід’ємним елементом кожного ТЗ, а значить, і життя автовласника, як будь-який агрегат, він вимагає регулярного догляду та обслуговування. Глибока діагностика кондиціонера автомобіля KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet в Харкові, запропонована фахівцями автомобільного сервісу «Сокіл», допоможе уникнути цілого ряду неприємностей і забезпечити безперебійну функціональність системи кондиціонування Вашого автомобіля.

Діагностика, заправка та дезинфекція кондиціонера авто від «Сокіл» забезпечить зручність їзди на машині в будь-яку пору року

Найчастіше, автовласники згадують про діагностику кондиціонера транспортного засобу тільки тоді, коли в його салоні з’являється неприємний запах. Більшість же фахівців стверджують, що заправка кондиціонера автомобіля в Харкові повинна здійснюватися не менше, ніж раз на рік – перед початком літнього сезону. Автосервіс «Сокіл» рекомендує проводити цю процедуру мінімум 2 рази на рік – при переході не тільки на літній, а й на зимовий сезон, оскільки практика показує, що автокондиціонер вітчизняні автолюбителі використовують, як в теплий період часу, так і в холодний.

Причиною неприємного запаху в салоні зазвичай є надмірна волога, що збирається всередині авто, і яка веде до появи цвілі в салоні. У такому випадку необхідна дезінфекція кондиціонера автомобіля в Харкові, проведення якої також запропоновано автосервісом «Сокіл». Наш центр має в своєму розпорядженні високоефективне сучасне обладнання, що гарантує Вашому автомобілю не тільки організацію бездоганного екстер’єру, а й створення всередині салону унікального і безпечного для людини мікроклімату. Дізнатися вартість заправки кондиціонера авто в Харкові ви можете у наших фахівців.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время