Установка додаткового обладнання

Установка доп. обладнання

Автоцентр «Сокіл» допоможе Вам вдосконалити свою машину для максимального комфорту щоденної їзди на ній. Нашим СТО запропонована доступна за вартістю і професійна установка додаткового обладнання в Харкові. Ви бажаєте убезпечити Ваше авто або оптимізувати його саме за своїми вимогам? Автосервісний центр «Сокіл» з легкістю Вам в цьому допоможе.
Перелік робіт по установці різного додаткового устаткування на Сто «Сокіл»:

 • установка іммобілайзера;
 • Установка автосигналізації (автозапуск, турботаймер);
 • Установка інтерфейсу управління склопідйомниками;
 • Установка системи паркування (парктронік, камери);
 • Установка ксенонового світла в штатну оптику;
 • Установка денних ходових вогнів (DRL);
 • Установка світлодіодного підсвічування салону автомобіля;
 • Установка автомагнітоли, системи мультимедіа, відеореєстратора;
 • Установка управління аудіосистемою на кермі;
 • Установка системи навігації;

Установка автосигналізації в Харкові від СТО "Сокіл"

Сумна статистика автовикрадень свідчить про те, що в наш час забезпечення безпеки і збереження транспортного засобу, на жаль, залишається темою досить актуальною. Незважаючи на те, що протиугінні пристрої на автомобілях стають все більш досконалими і сучасні автомобільні сигналізації вже не дістають до печінок нестямним виттям протягом всієї ночі, спрацьовує від кожного чиха перехожих, а являють собою високоінтелектуальні установки зі складним алгоритмом реагування на навколишнє оточення, викрадачі стають все витонченішими і винахідливішими.

Мабуть, немає потреби особливо переконувати в тому, що підбір і установку автосигналізації слід довіряти не дяді Васі з сусіднього гаража, а професіоналам, які орієнтуються в широкому асортименті протиугінних систем, присутніх на ринку, і знають всі премудрості і тонкощі їх установки, доступні далеко не кожному любителю.

Які функції має сигналізація на авто

Крім того, автосигналізації в даний час мають безліч додаткових функцій, які суттєво підвищують комфортність користування транспортним засобом.

Плюси установки сигналізації з автозапуском на СТО "Сокіл"

Установка сигналізації в Харкові з автозапуском дозволить вам в холодну пору року не тільки вберегти двигун від промерзання за рахунок періодичного автозапуска автомобіля, але і дасть при цьому можливість підзарядитися акумулятору. І ви зможете бути впевнені, що вранці, виїжджаючи на роботу, вам не доведеться танцювати шаманські танці з бубном, щоб спробувати запустити «мертвий» двигун, він заведеться з «полтика», і салон вашої улюбленої «ластівки» обдасть вас домашнім теплом. Та й спекотним літом зовсім не зайвим буде сісти в приємну прохолоду салону, яку дбайливо підготує до вашого приходу кондиціонер, включений при автозапуску автомобіля разом з двигуном.

А установка автосигналізації зі зворотним зв’язком додатково надасть вам можливість знати про те, що відбувається з вашим «залізним конем», коли ви залишаєте його одного. У разі спроби викрадення така сигналізація тут же повідомить вам про це, подавши на брелок або стільниковий телефон тривожний сигнал. Крім того, натиснувши всього одну кнопку, ви зможете відшукати своє авто в стаді численних родичів на парковці біля гіпермаркету або в нічній темряві, адже ваш надійний друг тут же моргне вам фарами і радісно сповістить вас про своє місцезнаходження неголосними сигналами клаксона. Одним словом, тримайте свого коня на короткому повідку – установка автосигналізації зі зворотним зв’язком в в СТО “Сокіл” допоможе вам у цьому!

Особистий транспортний засіб має задовольняти потреби абсолютно кожного автомобіліста. Тому кожен з нас не шкодує ні сил, ні часу, ні грошей на те, щоб підтримувати своє авто в найкращому стані і, при необхідності, удосконалити роботу тієї чи іншої системи машини. Автосервісним центром «Сокіл» запропонована якісна установка сигналізації в Харкові за мінімальними цінами – кращий спосіб захисту власних вкладень і нервової системи від розладів, переживань і втрати нерухомості.

Установка захисту і додаткового обладнання від СТО «Сокіл» допоможе Вам вберегти майно від псування і крадіжки

Не варто забувати про те, що особистий автомобіль – це приватна власність кожного власника. Відповідно, встановлення додаткового обладнання для авто в Харкові не є процедурою, яка може спричинити за собою зняття офіційної гарантії з транспортного засобу. До того ж, додаткове обладнання – це не тільки сигналізація або протиугінна система: воно може в себе включати і підігрів сидінь, і паркувальні системи, і елементи мультимедіа, і т.д.

Автоцентр «Сокіл» допоможе Вам вдосконалити свою машину для максимального комфорту щоденної їзди на ній. Нашим СТО запропонована доступна за вартістю і професійна установка іммобілайзерів в Харкові – кращого сучасного електронного рішення проти викрадення транспортних засобів.
Ви бажаєте убезпечити Ваше авто або оптимізувати його саме за своїми вимогам? Автосервісна центр «Сокіл» з легкістю Вам в цьому допоможе! Ми пропонуємо кращі рішення для будь-яких марок і класів автомобілів і тільки найвищий рівень обслуговування, який гарантує кожному нашому клієнту індивідуальний підхід у співпраці.

 • іммобілайзери;
 • автосигналізації (автозапуск, турботаймер);
 • інтерфейс управління склопідйомниками;
 • системи паркування (парктронік, камери);
 • ксенонове світло в штатну оптику;
 • денні ходові вогні (DRL);
 • світлодіодне підсвічування салону автомобіля;
 • автомагнітоли, системи мультимедіа, відеореєстратори;
 • управління аудіосистемою на кермі;
 • системи навігації;
 • шумовіброізоляція.
Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время