Заміна рідини в ГУР

Заміна рідини в ГУР KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Гідравлічний підсилювач керма (ГУР) будь-якого автомобіля покликаний створювати оптимальні умови для безпечного і комфортного використання транспортного засобу. ГУР – одна з важливих систем автомобіля, яка зменшує зусилля водія при повороті керма, зменшує відчуття ударів в кермо, при переїзді нерівностей. Разом з тим, як і будь-яка інша автомобільна система, ГУР також вимагає своєчасного обслуговування. Вкрай важливо своєчасно здійснювати заміну рідини ГУР. Наші фахівці рекомендують міняти рідину ГУР кожні 60 тис км. Адже вона нагрівається і з часом темніє. Як результат, така рідина перестає коректно виконувати покладені на неї завдання. В такому випадку доцільно вдатися до популярної послуги по заміні рідини в гідропідсилювачі керма в місті Харкові.

ЗАМІНА РІДИНИ В ГІДРОПІДСИЛЮВАЧІ КЕРМА НА СТО «СОКІЛ» ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Відвідайте наш автосервіс, і досвідчені працівники СТО «СОКІЛ» підберуть найбільш оптимальний тип рідини ГУР і зроблять його заміну в суворій відповідності з наявними конструктивними особливостями вашого автомобіля.
Для корейської групи автомобілів, СТО «Сокіл» пропонує три варіанти рідин:

  • PSF – 4
  • ATF Dextron-3 з допуском SP-3
  • ATF SP-4

Гідравлічний підсилювач керма (ГУР) будь-якого автомобіля покликаний створювати оптимальні умови для безпечного і комфортного використання транспортного засобу. ГУР – найважливіша система, яка дає можливість зберегти контроль над авто навіть тоді, коли вийшли з ладу автомобільні покришки. Разом з тим, як і будь-яка інша автомобільна система, ГУР також вимагає своєчасного обслуговування. Вкрай важливо своєчасно здійснювати заміну рідини ГУР.

Насправді, більшість компаній-виробників сучасних транспортних засобів ніяк не регламентують конкретні терміни заміни рідини в ГУР. Більш того, за їхніми словами, заміну подібної технічної рідини можна і не робити. Достатньо всього лише доливати її в міру витрати в процесі експлуатації автомобіля.

Досвідчені автомобілісти стверджують, що рідина в ГУР все ж потребує періодичної заміни. Адже вона нагрівається і з часом темніє. Як результат, така рідина перестає коректно виконувати покладені на неї завдання. В такому випадку доцільно вдатися до популярної послуги по заміні рідини в гідропідсилювачі керма в місті Харкові.

ЗАМІНА РІДИНИ В ГІДРОПІДСИЛЮВАЧІ КЕРМА НА СТО "СОКІЛ"

Відвідайте наш автосервіс, і досвідчені працівники СТО “СОКІЛ” підберуть найбільш оптимальний тип рідини ГУР і зроблять його заміну в суворій відповідності з наявними конструктивними особливостями вашого автомобіля. У нас працюють досвідчені майстри, які в найкоротші терміни виконають заміну рідини в ГУР, здійснять заміну рульового наконечника, тяг і так далі.

ЧОМУ СПІВРОБІТНИЧАТИ З СТО "СОКІЛ" ВИГІДНО?

1. Тому тільки у нас ви зможете відшукати великий діапазон послуг, що забезпечують бездоганну роботу всіх автомобільних систем.
2. Тому що наші співробітники високо цінують своїх клієнтів і його особистий час. Тому ми здійснюємо прийом автомобіля в день звернення замовника, виконуємо заміну рідини ГУР в раніше обумовлені терміни.
3. Тому що ми даємо гарантію на всі види послуг, які ми надаємо, заміну масла в гідропідсилювачі керма.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время