Заміна масла в АКПП і МКПП

Заміна масла в АКПП і МКПП KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Масло в автоматичних і механічних коробках передач служить мастильним матеріалом, між рухомими механізмами. Масло вберігає коробку передач від перегрівання, і тим самим збільшує термін служби даного агрегату. Через високі робочі температури, з часом масло втрачає свої властивості. Тому СТО «Сокіл» рекомендує періодичну заміну масла кожні 60 тис км пробігу.

Дуже важливий момент при заміні масла в коробці передач слідувати рекомендаціям заводу-виробника з вигляду масла. Практично кожен виробник автомобілів рекомендує заливати унікальне масло.

Крім того, що масла для коробок передач відрізняються виробником, не менш важливо пам’ятати, що для автоматичних і механічних коробок вони так само відрізняються. Ні в якому разі не можна їх плутати. Вони мають різні присадки, різну ступінь в’язкості і властивості.

СТО «Сокіл» при заміні масла в АКПП в корейських автомобілях, пропонує наступні масла:

 • ATF Dextron-3
 • SP-3
 • ATF Dextron-4
 • SP-4

При заміні масла в МКПП в корейських автомобілях, СТО «Сокіл» пропонує наступні масла:

 • 75w90
 • 75w85

СТО «Сокіл» гарантує якісну заміну масла АКПП і МКПП в Харкові. Наші фахівці підберуть для Вас потрібне масло, з потрібними допусками і заллють то кількість, яке рекомендує завод-виготовлювач.

Забруднення масла і втрата ним належних властивостей – перманентний процес. Забруднюючі домішки діляться (досить умовно) на два типи:

 • Органічні.
 • Неорганічні.

Органічні домішки є продуктом згоряння палива. Також вони утворюються через окислення і полімеризації робочих рідин. Ситуація погіршується при наявності реакцій, що відбуваються за участю сірки і води.

Неорганічні домішки утворюються внаслідок потрапляння в робочу рідину продуктів зносу деталей, відпрацьованих присадок (зольних) і через технологічне забруднення, що з’являється при ремонті двигуна.

В агрегатах, які працюють на дизельному паливі, масло забруднюється швидше.

Будь-який автовласник знає, що для підтримки машини в чудовому стані слід регулярно проводити її технічне обслуговування, включаючи заміну масла. Дана процедура дуже важлива, тому що дозволяє протягом тривалого часу зберегти працездатність двигуна на хорошому рівні. СТО “Сокіл” пропонує оперативно і якісно змінити моторне масло за доступними цінами.

Заміна масла двигуна

Даний мастильний матеріал дозволяє знизити тертя між деталями, що підвищує стійкість до корозії і зносу. Але з часом технічне масло втрачає свої якості через перенасиченість домішками. При своєчасній заміні масла в моторі істотно підвищується ресурс силового агрегату, зменшується споживання палива, поліпшуються екологічні показники і динамічні характеристики авто.

Виконувати заміну масла в двигуні (ціна цієї процедури в нашому автотехцентрі приємно здивує кожного автовласника), рекомендується через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. Залежно від умов водіння, марки і виду двигуна транспортного засобу даний показник може змінюватися. В даний час ми можемо запропонувати наступні моторні масла:

 • напівсинтетичні. Даний матеріал на 30-50% складається з синтетичної основи і на 50-70% з мінеральної. Таке масло володіє досить стабільними характеристиками;
 • синтетичні. Ці масла допомагають збільшити потужність двигуна і знизити витрату палива, до того ж вони чудово поводяться навіть при низьких температурах;
 • мінеральні. Найбільш дешевий варіант мастильного матеріалу. Втрачає свої властивості швидше, ніж синтетичні і напівсинтетичні аналоги, тому частіше за інші види масел вимагає заміни.

У нашому автотехцентру використовується найсучасніше обладнання, за рахунок чого заміна масла в двигуні здійснюється дуже швидко і просто. Варто зазначити, що проведення даної процедури в спеціалізованих автосервісах гарантовано забезпечить надійність і відмінну працездатність вашого двигуна.

Заміна масла в АКПП

В даний час величезна кількість автомобілів оснащуються автоматичною трансмісією, завдяки якій можна збільшити ресурс роботи двигуна, вибрати режим руху і створити комфортні умови поїздки, тому так важливо проводити регулярне технічне обслуговування АКПП навіть при відсутності рекомендацій про заміну масла, ціна якого в СТО “Сокіл” є оптимальною.

Даний мастильний матеріал сприяє видаленню продуктів зносу, передачі крутного моменту до КПП, а також відводить тепло від фрикційних елементів управління і забезпечує мастило тертьових деталей, тому необхідно підтримувати постійний рівень рідини в автоматичній коробці передач. Навіть при відсутності будь-яких ушкоджень при пробігу 10-15 тисяч кілометрів обсяг мастила зменшується на 100-200 мл через випари, так як температура робочої рідини становить 130-140 градусів за Цельсієм. Зменшення кількості мастильного матеріалу сприяє інтенсивному зносу автоматичної коробки передач і її поломки. Ще однією ознакою необхідності негайної заміни масла в АКПП є характерний запах, що підгоріла мастильна рідина або її темний колір.

Масла, що застосовуються для механічних КПП, ні в якому разі не можна використовувати для трансмісій з автоматичною коробкою передач. Для цього використовуються спеціально розроблені рідини (ATF).

Заявка на виконання заміни масла

В СТО “Сокіл” кваліфіковані майстри швидко і якісно виконають заміну масла в коробці автомат і в двигуні. Для цього достатньо зв’язатися з нами за телефонами.

Заміна масла в двигуні регламентується виробником. Рекомендований пробіг, після якого потрібна заміна, становить 8-10 тис. км. У разі несвоєчасного здійснення даної операції все тертьові деталі двигуна працюють в екстремальному режимі і піддаються швидкому зносу, що тягне за собою їх вкрай швидкий вихід з ладу. Ресурс агрегату, його потужність, а також екологічні показники (які, до речі, закріплені на законодавчому рівні) перебувають у прямій залежності від такої простої операції.

На нашому СТО “Сокіл” здійснюється заміна масла в двигунах автомобілів будь-яких моделей і марок. Всі роботи проводяться якісно (з тривалою гарантією) і у встановлені терміни, а головне – недорого. Змінюйте масло у нас, і з вашим транспортним засобом не буде проблем.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время