Заміна масла в двигуні

Заміна масла в двигуні KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

СТО «Сокіл» (Харків) – надійний і перевірений сервіс, який пропонує таку послугу як заміна масла в двигуні. Ціна наших послуг доступна для будь-якого автолюбителя, а висока якість заміни масла вже встигла стати візитною карткою сервісу!

Масло в двигуні є невід’ємною його частиною, і існує на рівні з механічними внутрішніми елементами двигуна. Масляна плівка захищає рухомі елементи двигуна і перешкоджає зносу деталей. Згодом масло втрачає свої властивості і ті присадки які знаходяться в ньому перестають працювати ефективно. Саме тому заводом виробником встановлена періодичність заміни масла в двигуні, яка визначається або термінами (один раз на рік) або кількістю пробігу (кожні 10-15 тис км).

Заміна масла в Харкові на СТО «Сокіл» проводиться кваліфікованими працівниками.

Ми підберемо для вас необхідне масло, рекомендоване вашим заводом-виробником.

У технічній документації до будь-якого автомобіля є рекомендації щодо відстані або термінів, протягом яких повинна виконуватися експрес заміна масла в двигуні. Однак, покладатися тільки на одні поради виробника, це не завжди правильне рішення. Як правило, дані рекомендації можна розцінювати як керівництво до дії лише у випадку з новими транспортними засобами, та й то, тільки тими які експлуатуються в щадному режимі. З цієї причини, дізнатися, коли потрібно поміняти масло в двигуні можна тільки з урахуванням певних факторів, які, так чи інакше, впливають на склад моторного масла:

  • Якість масла;
  • Якість і вид палива;
  • Вік автомобіля і стан двигуна;
  • Сезонність експлуатації автомобіля (зима, літо);
  • Манера водіння;
  • Інтенсивність використання транспортного засобу.

Якщо Вами було придбано новий автомобіль, то, як правило, рекомендується провести заміну масла після 5-7 тис. кілометрів і надалі робити це регулярно. Дотримуючись такі нехитрі дії, двигун Вашого автомобіля буде працювати довго і надійно. Якщо ж Ви придбали автомобіль уживаного типу, то заміна масла в двигуні і агрегатах повинна бути проведена відразу ж, не дивлячись на всі запевнення продавця. Так само важливо провести повну діагностику та профілактику всього двигуна і паливної системи.

На сьогоднішній день дізнатися, скільки коштує заміна масла в двигуні не складе особливих проблем, так само як і виконати саму процедуру, однак довіряти свій автомобіль слід тільки справжнім фахівцям, які спеціалізуються на експрес заміні масла і обізнані про всі нюанси даного процесу. Якщо Ви вирішили в нашій компанії замінити масло в двигуні, ціна такої послуги приємно здивує, а свіже моторне масло дозволить більш ефективним чином використовувати автомобіль, а так само полегшить прогрів і запуск двигуна, знизить ймовірність поломок.

Скільки коштує замінити масло в двигуні?

Сьогодні заміна моторного масла – процедура, яку досвідчений автолюбитель може провести і своїми руками, однак в такій ситуації варто враховувати непередбачені і педантичні моменти, які так часто мають місце бути.

СТО “Сокіл” (Харків) – надійний і перевірений сервіс, який пропонує таку послугу як експрес заміна масла в двигуні. Ціна наших послуг доступна для будь-якого автолюбителя, а висока якість заміни масла вже встигла стати візитною карткою сервісу!

Наші фахівці знайомі з усіма видами моторних масел, знають про всі відмінності одного виду від іншого, Заміна масла в двигуні а так же прекрасно інформовані про те, що таке індивідуальний підхід і ввічливість в роботі з клієнтами.

Ми знаємо, скільки коштує поміняти масло в двигуні і надаємо адекватні ціни на високоякісні послуги. За допомогою що використовується в нашій мережі сучасного і технологічного обладнання, експрес заміна стала ще швидше, простіше і доступніше.

До сих пір, не знаєте чи можна дешево змінити масло в двигуні? Ціна подібної послуги в нашому сервісі стане для Вас справжнім відкриттям!

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время