Заміна ременів

Заміна ременів KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

В кожному автомобілі існує два види ременів:

Ремінь ГРМ
Приводні ремені (ремінь генератора, ГУР, кондиціонера і т.д.)
СТО «Сокіл» гарантує якісну заміну ременів в Харкові.
Більш детальну інформацію можете отримати за посиланнями нижче:

У числі найбільш відповідальних елементів автомобіля, до яких застосовуються одні з найжорсткіших вимог зносостійкості та експлуатаційної надійності, є ремені ГРМ. Гарантована заміна ременя ГРМ (Харків), що забезпечує найвищий рівень безпеки на дорозі, проводиться на сервісі «Сокіл». Здійснюючи своєчасну заміну ременів свого автомобіля, Ви не тільки оберігаєте себе і оточуючих учасників дорожнього руху від непередбачених проблем, а й продовжуєте термін експлуатації свого авто.

Заміна ременів від СТО «Сокіл» - надійне рішення для тих, кому дорога безпека

Звичайно, кожен автомобіліст знає, що ремінь ГРМ – це гумова замкнута стрічка, що має спеціальні поперечні насічки на своїй поверхні, завдяки яким вдається домогтися синхронізації колінчастого і розподільного валів мотора. Чому настільки важлива регулярна заміна ременів в машині (Харків)? Справа в тому, що, при обриві ременя, відбувається зіткнення клапанів і поршнів, що призводить до сильного удару і навіть механічного пошкодження перших. В результаті цього, капітального ремонту автомобіля уникнути просто не вдасться. Тому то і дуже важливим є постійний нагляд і контроль за станом ременя – впевнені, що готові платити більше?

Нашим СТО здійснюється заміна ременів авто (Харків) будь-яких типів і для будь-яких марок автомобілів. Згідно з рекомендаціями, заміна ременів повинна здійснюватися не рідше, ніж кожні 100-120 тис км пройденого шляху. Звичайно, не варто недооцінювати і той факт, що на стан автозапчастини впливають такі параметри:

  • експлуатаційні характеристики вільних і натяжних роликів;
  • правильна фіксація і параметри натягу самого ременя;
  • механічні пошкодження і знос при тривалому терміні експлуатації;
  • витік пального з розподільного вала або сальників.

Відповідно, кожен з цих факторів може чинити негативний вплив на роботу і стан самого ременя, а значить, автомобіля в цілому.

На нашому автосервісі може бути проведена заміна натяжної ролика авто (Харків) в найкоротші терміни. Це дозволить Вам не звикати до відсутності улюбленого «залізного коня» і вже найближчим часом повернутися за кермо свого автомобіля. На всі види послуг, що надаються «АвтоСокол» дає гарантію, а значить, безпека Вашого життя на дорозі, після проведених нами ремонтних робіт, буде дійсно на висоті.

Як би не здавалося, заміна ременя генератора (Харків) – це трудомісткий і досить копіткий процес, що вимагає спеціалізованих навичок і умінь. Тому, довіряючи ремонт свого транспортного засобу, вибирайте тільки професіоналів, які убезпечать Вашу їзду і підвищать гарантований термін експлуатації машини.

Автомобільний сервісний центр «Сокіл»: нам довіряють ті, хто цінує свою безпеку!

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время