Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

На певному пробігу (для корейських автомобілів – 60000 км, для японських – 90000-100000 км, німецьких – 100000-120000 км) виробники рекомендують заміну ременя газорозподільного механізму. Слід дуже уважно поставитися до цієї процедури, так як несвоєчасна заміна і неправильна установка ременя може привести до капітального ремонту двигуна. Саме з цього звертатися потрібно до професіоналів – СТО «Сокіл» в Харкові.

Якісна заміна ременя ГРМ в Харкові від СТО "Сокіл"

Практика показує, що ремінь необхідно змінювати разом з натяжними роликами. Термін служби ролика приблизно сходиться з терміном служби ременя. І навіть якщо Вас не турбують сторонні звуки від зношеного ролика, то незабаром ситуація зміниться. І вам доведеться вдруге робити одну і ту ж роботу. Тому наша порада – змінюйте ремінь ГРМ разом з роликами.

На СТО «Сокіл» відділ запчастин підбере для Вас якісний ремінь ГРМ і ролики. Ми не будемо пропонувати ті запчастини, в яких самі не впевнені!

Досвід наших співробітників дозволяє змінювати ремені ГРМ на будь-якому корейському авто за 1-2 години ! Сам ремінь і комплект роликів ви можете придбати у нас або підвести свій. Всі запчастини в наявності!

Якісна заміна ременя ГРМ в Харкові від СТО "Сокіл"

Чому змінювати ремінь потрібно разом з роликами?

Практика показує, що ремінь необхідно змінювати разом з натяжними роликами, так їх термін служби набагато довше терміну служби ременя, що в якийсь момент вони перестають бути “як нові” і тоді їх треба терміново змінювати, оскільки скінчитися все може сумно.

Добре, якщо підшипники роликів заздалегідь сповістять про свій кінець характерним свистом і скреготом. Тоді можна встигнути доїхати до сервісу і змінити. Гірше, коли слабшає гідронатягувач і без жодного попередження – ремінь ГРМ раптом перескакує на кілька зубів.

Пощастить – просто машина встане і не поїде до перевстановлення ременя по мітках (знову фактично той же обсяг робіт, що при заміні ременя), не пощастить – знову ж капітальний ремонт двигуна.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время