Комп’ютерна діагностика

Комплексна перевірка і ремонт електронних систем KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Якщо на якомусь етапі експлуатації транспортного засобу Ви вирішили перевірити стан його електронних систем, найкращим рішенням для Вас стане комп’ютерна діагностика автомобіля на СТО «Сокіл».

Комп’ютерну діагностику радять проводити при кожному техогляді. Крім того, після екстрених ситуацій та поломок потрібне обов’язкове тестування електронної системи транспорту. При купівлі або продажу автомобіля вам також знадобиться перевірка електронних систем і комп’ютерна діагностика двигуна.

Комп’ютерна діагностика авто від СТО «Сокіл» – точність виявлення неполадок в ключових системах ТЗ і їх своєчасне запобігання

Звісно, повна діагностика автомобіля – це обов’язкова частина обслуговування кожної машини. СТО «Сокіл» пропонує якісну діагностику автомобіля KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet. На сьогоднішній день СТО «Сокіл» є лідером серед СТО, в яких проводиться діагностика двигуна в Харкові.

Майстри СТО «Сокіл» підключаються комп’ютером до вашого автомобіля, і отримують в результаті набір кодів помилок, які вказують на несправність тієї чи іншої системи автомобіля.

Коли необхідно проводити комп'ютерну діагностику автомобіля?

Якщо у вас загорівся індикатор несправності на панелі приладів – варто відразу ж відправитися на СТО і дізнатися причину аварійного повідомлення.

Комп'ютерна діагностика двигуна на СТО «Сокіл»

Однією з найпопулярніших послуг на СТО є комп’ютерна діагностика двигуна. Її необхідно робити при кожному плановому техогляді, і обов’язково за умови, якщо загорівся індикатор Check Engine.

Якщо на якомусь етапі експлуатації транспортного засобу Ви вирішили перевірити стан його електронних систем, найкращим рішенням для Вас стане комп’ютерна діагностика автомобіля, якісне і ефективне проведення якої запропоновано автосервісом «Сокіл».

Комп’ютерну діагностику радять проводити при кожному техогляді. Крім того, після екстрених ситуацій та поломок потрібне обов’язкове тестування електронної системи транспорту. При купівлі або продажу автомобіля вам також знадобиться перевірка електронних «нутрощів» і комп’ютерна діагностика двигуна.

Здійснення подібної процедури – це унікальна можливість в режимі реального часу проконтролювати поточний стан деталей, вузлів і систем автомобіля. Такий сучасний вид комп’ютерної діагностики дозволить запобігти появі неполадок в роботі трансмісії, систем рульового управління і управління двигуном, круїз і клімат-контроль, системи курсової стійкості, АБС, щитку приладів, зробить аналіз роботи КПП і т. д.

Комп’ютерна діагностика авто від СТО «Сокіл» – точність виявлення неполадок в ключових системах ТЗ і їх своєчасне запобігання

Звичайно, повна діагностика автомобіля – це обов’язкова частина обслуговування кожної машини. Якісна діагностика автомобіля «Skoda», «Hyundai» , «Chevrolet» , «Volkswagen» та інших марок машин – це запорука безпеки їзди на дорогах , оскільки найчастіше причинами аварій стають саме вчасно не виявлені неполадки в системах авто . На сьогоднішній день СТО «Сокіл» є лідером серед салонів, в яких проводиться діагностика двигуна в Харкові за рівнем проведення комп’ютерної діагностики машини: використовується нами сучасне і якісне обладнання дозволяє встановити причину будь-якої великої поломки авто і виявити навіть дрібну, здавалося б, незначну загрозу для оптимальної та безпечної роботи машини.

Вірна інтерпретація коду помилки

Комп’ютерна діагностика полягає в знаходженні помилок бортового комп’ютера. Проводиться спеціальними сканерами. Ці прилади відрізняються, залежно від марки авто. В кожному приладі встановлено параметри і додаток коду помилок, які з’являться після комп’ютерної діагностики на табло. Для читання коду помилки необхідно знати, що означає кожна з 5 позицій в коді.

Перша цифра має буквене значення:

В – Означає «кузовную систему» (це можуть бути подушки безпеки, склопідйомники або центральний замок);

Р – результат по комп’ютерній діагностиці двигуна або АКПП;

С – система шасі або ходова частина;

U – взаємодія електронних блоків.

2 значення: тут 0 це загальний для OBD-II код, а цифри 1 і 2 – код виробника.

3 значення в коді позначає вид несправності, де буває 7 варіантів:

1 і 2 – паливна система, подача повітря;

3 – система запалювання;

4 – додатковий контроль;

5 – холостий хід;

6 – ланцюги або безпосередньо ECU;

7 і 8 трансмісія.

4 і 5 цифра в коді – номер помилки.

Правильна інтерпретація коду є гарантією швидкого усунення неполадок, тому на пошук помилок при комп’ютерній діагностиці найчастіше йде набагато більше часу, ніж на ремонт.

При отриманні сигналу про виявлення помилки система комп’ютерної діагностики повинна зробити наступні дії: видати класифікований результат за номером і внести в довгострокову пам’ять керуючою системою, виконати коригувальні дії. Варто звернути увагу, що деякі старі марки автомобілів типу Шевроле незберігають код помилки після виключення індикатора або заглушення двигуна.

Однак в більшості випадків помилку можна буде прочитати при комп’ютерній діагностиці на СТО. Збережена інформація зчитується сканером і вводиться в електронний блок для індикації кодів самодіагностики. Однак, нагадаємо, що стан двигуна визначає маса параметрів, яка може бути непідвладна зоні контролю. Тому тільки після повного аналізу всіх даних можна приймати рішення про етапи ремонту.

Поширена помилка недосвідчених водіїв, яку підхоплюють недобросовісні майстри – код помилки можна просто скинути. Однак це не вирішить проблему, а лише на час відсуне момент комп’ютерної діагностики. Краще відразу ж після загоряння індикатора Check Engine відправитися на СТО і дізнатися причину аварійного повідомлення. Вартість діагностики автомобіля набагато менше проблем, які можуть звалитися в невідповідний момент у вигляді випередження запалювання або передчасного зносу вузлів .

Проведення комп’ютерної діагностики

У нас діагностика авто проходить в кілька етапів:

  • Використовуються різні методи комп’ютерної діагностики, при якій збираються всі цифрові дані, що стосуються проблеми. Наші майстри розшифровують дані сканера і аналізують результат.
  • Результати комп’ютерної діагностики проходять аналогову перевірку. В першу чергу перевіряється електрична система авто.
  • Проходить перегляд даних Data Stream в реальному часі. На дисплей сканера надходять сигнали від датчиків перевіряються машини і в режимі холостого ходу визначаються параметри надходження палива.
  • Аналіз результатів перевірок визначає наявність і характер неполадок. На цьому етапі потрібно розуміння процесів і інженерні знання, якими володіють наші фахівці. Часте питання: чому кваліфікованим фахівцям потрібні додаткові результати комп’ютерної діагностики, якщо все одно рішення приймається на підставі його досвіду? Відповідь проста, щоб виключити людський фактор.
  • Завершаючий етап має на увазі видалення з пам’яті контролера коду знайденої помилки і повторну ініціалізацію «перенавчання» бортового комп’ютера. При обнулення пам’яті пристрій управління спочатку використовує настройки задані за замовчуванням до запису нової інформації про елементи системи. Буде потрібно кілька робочих циклів для повного перенавчання. У цей період водій може спостерігати погіршення поведінки машини: занадто різке чи невиразне перемикання передачі, нестабільна робота холостого ходу, перебої з тиском у паливній системі. Відхилення проходять через 30-40 км активної експлуатації транспортного засобу.

Чому саме СТО «Сокіл»

У нашій компанії вартість діагностики авто є однією з найбільш доступних в місті. При цьому якість проведення робіт буде найвищим! Як нам вдалося поєднувати оптимальність ціни і бездоганність майстерності? Запорукою нашого успіху є висококваліфіковані фахівці, рівних яким, часом, неможливо відшукати в усьому світі. Так, наприклад, один з наших майстрів отримав друге місце на Олімпіаді, що проводиться в Сеулі, з комп’ютерної діагностики транспортних засобів, випущених корейським автопромом. А сучасне технічне та інструментальне забезпечення нашого СТО дозволяють доводити роботу наших фахівців буквально до світових вершин, ювелірної акуратності і унікальної точності.

Однією з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день є комп’ютерна діагностика ходової на стенді ціна якої також мінімальна в Харкові в СТО «Сокіл». В рамках проведення даної процедури, вдається зробити висновки про працездатність всіх деталей, вузлів і ключових елементів підвіски, встановити наявність люфтів, дрібних і великих механічних пошкоджень. Крім того, здійснюється огляд амортизаторів, пружин, рульових наконечників, опор, колодок і т.д. Обов’язковою процедурою є тестування системи зчеплення. «Пропасниця», а саме так називають у побуті автомобілісти діагностику на стенді, дозволяє не просто встановити наявні поломки в одній з основних систем Вашого автомобіля, але і виявити потенційні загрози освіти несправностей на майбутнє.

Найбільш вразливим, оскільки є і найбільш відповідальним, агрегатом автотранспорту вважається двигун. СТО «Сокіл» запропонована повна діагностика двигуна автомобіля ціна ( Харків ) якої порадує своїм мінімумом абсолютно кожного сучасного автовласника. Що може показати така діагностика? Так без перебільшень – буквально все! Від найдрібніших виходів з ладу, механічних пошкоджень або невідповідностей стандартам до причин утворення великих неполадок і поломок – все це буде відображено в результатах детальної і повної діагностики двигуна ТЗ.

Комп’ютерна діагностика в СТО «Сокіл» – це:

  • Точність і достовірність результатів на сертифікованому обладнанні.
  • Швидкість виконання комп’ютерної діагностики двигуна навіть в складних випадках з оперативним прийняттям рішень щодо усунення неполадок.
  • Правдива оцінка технічного стану автомобіля, вимір різних параметрів, які характеризують стан машини.
  • Краща ціна діагностики автомобіля по місту доступна будь-якому автовласникові.
  • СТО «Сокіл» – надійність і довговічність роботи кожної деталі Вашого авто на довгі роки!
Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время