Ремонт Chevrolet

Ремонт автомобілів Chevrolet в Харкові

Відома марка автомобілів Chevrolet, що входить в корпорацію General Motors, рік за роком стає все популярнішим у вітчизняних автолюбителів. Надійні транспортні засоби представлені на дорогах України широким асортиментом. Саме тому в кожному великому місті, до числа яких належить і Харків, повинна бути СТО Шевроле, що гарантує надання швидкої допомоги в разі поломки автомобіля, а також здатна провести якісний ремонт вузлів.

СТО для Chevrolet від компанії «Сокіл»

Автосервіс Шевроле від компанії «Сокіл» пропонує власникам південнокорейських автомобілів повний спектр послуг, що включають:

  • огляд і комп’ютерну діагностику всіх моделей лінійки південнокорейського бренду для виявлення причин поломок;
  • ремонт Chevrolet будь-якої складності;
  • сервіс Chevrolet, що включає періодичне технічне обслуговування;
  • тюнінг автомобіля Шевроле;
  • сезонний сервіс Шевроле.

Автосервіс Chevrolet в Харкові: що ми робимо для Вас і вашого автомобіля

Повний перелік послуг, що проводяться на нашій СТО, зазначений на сайті компанії. У нас Ви отримаєте не тільки професійний ремонт улюбленого автомобіля Chevrolet з гарантіями, а й відмінний сервіс. Ми завжди раді нашим клієнтам і готові надати всіляке сприяння, відповісти на питання, дати рекомендації, щоб продовжити термін служби транспортного засобу.

Персонал компанії вже багато років спеціалізується на діагностиці та ремонті південнокорейських автомобілів, проходить періодичні навчання для підвищення кваліфікації і має базу інструкцій від заводів-виробників. Тому ми точно знаємо, що зможемо усунути будь-яку поломку в короткі терміни.

Разом з економією часу ми пропонує дуже лояльні ціни на ремонт автомобілів. На нашому сайті передбачений прорахунок вартість процедур для Вашого автомобіля Chevrolet. Все, що потрібно зробити – заповнити представлену форму, і ми зв’яжемося з Вами для обговорення вартості послуг.

Ремонтна зона нашої СТО оснащена високотехнологічним обладнанням, за допомогою якого легко провести комп’ютерну діагностику і виявити дефекти, що виникли при експлуатації автомобіля. Якісні інструменти і високоточні оснащення дозволяють усунути будь-які неполадки в роботі двигуна і інших найважливіших вузлів Chevrolet.

Щоб Ваше авто почувалося як новеньке, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від виробника, підвищуючи тим самим рівень гарантій проведеного ремонту. Наявність багатьох деталей на нашому складі дозволяє зробити їх швидку заміну. А якщо якісь комплектуючі для Шевроле відсутні в даний момент, ми найближчим часом зможемо замовити і доставити їх.

Коли власники південнокорейської марки авто потребують запчастинах від виробника, ми готові допомогти з цим. Просто замовте потрібні деталі на нашому сайті, і ми доставимо їх Вам будь-яким зручним способом і в будь-яку точку України. Крім цього, для замовників передбачена можливість самовивозу комплектуючих зі складу компанії.

Наша станція техобслуговування, зручно розташована і доступна для жителів Харкова та прилеглих районів, працює щодня, крім неділі, до 19 годин. Ви можете вибрати зручний час, навіть після закінчення роботи, і приїхати до нас. Якщо у вас є питання, ви залиште нам повідомлення на сайті або замовте дзвінок. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на будь-які питання, що стосуються Вашого Chevrolet.

СТО Chevrolet в компанії «Сокіл»: надійний і якісний сервіс Шевроле для кожного клієнта

Щоб замовники розуміли, як відбувається ремонт важливих вузлів автомобіля на нашій СТО, пропонуємо детально ознайомитися з деякими видами послуг, які надає наша компанія.

Деякі види ремонту на нашій СТО Опис процедур
Комп’ютерна діагностика.

Комп’ютерна діагностика Шевроле – надійний спосіб визначення збоїв електронних систем транспортного засобу під час проведення техобслуговування або після екстрених ситуацій.

Для проведення цієї процедури наші майстри підключать комп’ютер до автомобіля і після скринінгу отримають коди помилок. Тепер найважливіше – правильно розшифрувати ці коди. Фахівці СТО Шевроле безпомилково встановлюють проблему за кодами, завдяки інструкціям від виробника і великому досвіду в роботі з електронними системами транспортних засобів. Для більшої точності і деталізації дефектів наші майстри підтверджують отримані дані за допомогою аналогової перевірки і перегляду даних Data Stream в он-лайн режимі.

Діагностика та ремонт двигуна внутрішнього згоряння. Двигун Chevrolet – складна система, для перевірки працездатності якої не завжди достатньо провести комп’ютерну діагностику. У ряді випадків, щоб з’ясувати причину поломки, двигун необхідно повністю розібрати. Тільки після виявлення всіх дефектів майстер приступає до ремонту ДВС. В першу чергу він визначає обсяги робіт: чи буде проведено поточний ремонт або капітальний. Залежно від цього, вартість і ціна сервісу для Вашого автомобіля може значно змінюватися. У будь-якому випадку, в результаті Ви отримаєте повністю працездатний вузол і гарантії від нашої компанії.
Установка нового обладнання і чіп-тюнінг.

Наша СТО надає послуги з установки автосигналізації, систем навігації, мультимедійних і реєструючих пристроїв і багатьох інших додаткових предметів, що підвищують зручність використання автомобіля Шевроле. Тепер Ви можете не турбуватися про збереження та безпеки Вашого транспортного засобу і насолоджуватися поїздкою, як в місті, так і за його межами.

Якщо клієнт бажає вдосконалити своє авто, підвищити рівень безпеки або оптимізувати роботу двигуна, фахівці СТО Шевроле запропонують провести чип-тюнінг транспортного засобу. Індивідуальний підхід до запитів споживача забезпечать досягнення найвищого комфорту, економічності та інших параметрів, важливих саме для Вас.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время