СТО Skoda

СТО Skoda

Найбільш популярними послугами СТО “Сокіл” є:

Ремонт двигуна
Комплексна діагностика двигуна вашої Skoda, своєчасна заміна масла і дотримання елементарних правил експлуатації – ось запорука довгого життя мотора вашого улюбленого автомобіля.

Ремонт АКПП
Автоматична коробка передач – один з найважливіших і дорогих вузлів будь-якого автомобіля, тому його стану потрібно приділяти особливу увагу. Існує ряд особливостей, які потрібно врахувати, перш ніж робити ремонт АКПП.

Ремонт гальмівної системи
Гальмівні колодки і диски автомобілів Skoda славляться високою надійністю і міцністю, однак існують регламентовані показники, дотримуючись яких потрібно проводити профілактичні роботи в гальмівній системі.

При зверненні в наші сервіси, перед ремонтом ми проводимо діагностику автомобіля, за результатами якої вибирається оптимальний план ремонту. Робота і вартість ремонту узгоджується з Вами. Ви також можете вибрати оригінальні або неоригінальні запчастини.

Автомобілі Шкода, що відрізняються високою якістю і комфортом, зроблені за німецькими стандартами давно полюбилися вітчизняному споживачеві. Тисячі чеських автомобілів курсують по Українських дорогах. Але немає нічого вічного і періодично потрібно звернутися в сервісний центр для обслуговування автомобіля. Ремонт Шкоди – завдання непросте, оскільки автомобіль оснащений останніми розробками в сфері машинобудування. Діагностика Skoda і ремонт вимагає наявності складного дорогого устаткування.

Суворі вітчизняні умови досить швидко «з’їдають» ресурс запчастин будь-якого автомобіля, і, тим не менше, продовжити їх життя завжди можна. Єдине, про що потрібно завжди пам’ятати – систематично відвідуйте сервіс для діагностики основних вузлів автомобіля і техобслуговування. Взявши за правило відвідування сервісу Шкода кожні 6-12 місяців, ви гарантуєте собі тривалий термін експлуатації автомобіля і особисту безпеку.

В мережі наших автосервісів ремонт і всі супутні роботи здійснюємо з урахуванням заводських вимог і тільки з використанням сертифікованого обладнання. Виходячи з індивідуальних побажань і матеріальних можливостей клієнта, автозапчастини для автомобілів можуть бути як від оригінального виробника, так і від перевірених виробників.

Ми пропонуємо найширший спектр послуг з ремонту вашої Шкоди ремонт підвіски , ремонт рульових рейок, ремонт електрообладнання, промивку інжекторів і багато іншого. Ви завжди можете розраховувати на оперативну і компетентну допомогу наших майстрів.

СТО для Chevrolet від компанії «Сокіл»

Автосервіс Шевроле від компанії «Сокіл» пропонує власникам південнокорейських автомобілів повний спектр послуг, що включають:

  • огляд і комп’ютерну діагностику всіх моделей лінійки південнокорейського бренду для виявлення причин поломок;
  • ремонт Chevrolet будь-якої складності;
  • сервіс Chevrolet, що включає періодичне технічне обслуговування;
  • тюнінг автомобіля Шевроле;
  • сезонний сервіс Шевроле.

Автосервіс Chevrolet в Харкові: що ми робимо для Вас і вашого автомобіля

Повний перелік послуг, що проводяться на нашій СТО, зазначений на сайті компанії. У нас Ви отримаєте не тільки професійний ремонт улюбленого автомобіля Chevrolet з гарантіями, а й відмінний сервіс. Ми завжди раді нашим клієнтам і готові надати всіляке сприяння, відповісти на питання, дати рекомендації, щоб продовжити термін служби транспортного засобу.

Персонал компанії вже багато років спеціалізується на діагностиці та ремонті південнокорейських автомобілів, проходить періодичні навчання для підвищення кваліфікації і має базу інструкцій від заводів-виробників. Тому ми точно знаємо, що зможемо усунути будь-яку поломку в короткі терміни.

Разом з економією часу ми пропонуємо дуже лояльні ціни на ремонт автомобілів. На нашому сайті передбачений прорахунок вартість процедур для Вашого автомобіля Chevrolet. Все, що потрібно зробити – заповнити представлену форму, і ми зв’яжемося з Вами для обговорення вартості послуг.

Ремонтна зона нашої СТО оснащена високотехнологічним обладнанням, за допомогою якого легко провести комп’ютерну діагностику і виявити дефекти, що виникли при експлуатації автомобіля. Якісні інструменти і високоточні оснащення дозволяють усунути будь-які неполадки в роботі двигуна і інших найважливіших вузлів Chevrolet.

Щоб Ваше авто почувалося як новеньке, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від виробника, підвищуючи тим самим рівень гарантій проведеного ремонту. Наявність багатьох деталей на нашому складі дозволяє зробити їх швидку заміну. А якщо якісь комплектуючі для Шевроле відсутні в даний момент, ми найближчим часом зможемо замовити і доставити їх.

Коли власники південнокорейської марки авто потребують запчастини від виробника, ми готові допомогти з цим. Просто замовте потрібні деталі на нашому сайті, і ми доставимо їх Вам будь-яким зручним способом і в будь-яку точку України. Крім цього, для замовників передбачена можливість самовивозу комплектуючих зі складу компанії.

Наша станція техобслуговування, зручно розташована і доступна для жителів Харкова та прилеглих районів, працює щодня, крім неділі, до 19 годин. Ви можете вибрати зручний час, навіть після закінчення роботи, і приїхати до нас. Якщо у вас є питання, то залиште нам повідомлення на сайті або замовте дзвінок. Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на будь-які питання, що стосуються Вашого Chevrolet.

СТО Chevrolet в компанії «Сокіл»: надійний і якісний сервіс Шевроле для кожного клієнта

Щоб замовники розуміли, як відбувається ремонт важливих вузлів автомобіля на нашій СТО, пропонуємо детально ознайомитися з деякими видами послуг, які надає наша компанія.

Деякі види ремонту на нашій СТО Опис процедур
Комп’ютерна діагностика.

Комп’ютерна діагностика Шевроле – надійний спосіб визначення збоїв електронних систем транспортного засобу під час проведення техобслуговування або після екстрених ситуацій.

Для проведення цієї процедури наші майстри підключать комп’ютер до автомобіля і після скринінгу отримають коди помилок. Тепер найважливіше – правильно розшифрувати ці коди. Фахівці СТО Шевроле безпомилково встановлюють проблему за кодами, завдяки інструкціям від виробника і великому досвіду в роботі з електронними системами транспортних засобів. Для більшої точності і деталізації дефектів наші майстри підтверджують отримані дані за допомогою аналогової перевірки і перегляду даних Data Stream в он-лайн режимі.

Діагностика та ремонт двигуна внутрішнього згоряння. Двигун Chevrolet – складна система, для перевірки працездатності якої не завжди достатньо провести комп’ютерну діагностику. У ряді випадків, щоб з’ясувати причину поломки, двигун необхідно повністю розібрати. Тільки після виявлення всіх дефектів майстер приступає до ремонту ДВС. В першу чергу він визначає обсяги робіт: чи буде проведено поточний ремонт або капітальний. Залежно від цього, вартість і ціна сервісу для Вашого автомобіля може значно змінюватися. У будь-якому випадку, в результаті Ви отримаєте повністю працездатний вузол і гарантії від нашої компанії.
Установка нового обладнання і чіп-тюнінг.

Наша СТО надає послуги з установки автосигналізації, систем навігації, мультимедійних і реєструючих пристроїв і багатьох інших додаткових предметів, що підвищують зручність використання автомобіля Шевроле. Тепер Ви можете не турбуватися про збереження та безпеку Вашого транспортного засобу і насолоджуватися поїздкою, як в місті, так і за його межами.

Якщо клієнт бажає вдосконалити своє авто, підвищити рівень безпеки або оптимізувати роботу двигуна, фахівці СТО Шевроле запропонують провести чип-тюнінг транспортного засобу. Індивідуальний підхід до запитів споживача забезпечать досягнення найвищого комфорту, економічності та інших параметрів, важливих саме для Вас.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время