Якісний Автосервіс у Харкові «Авто Сокол»

Лучший Автосервис в Харькове Сокол

 

Якісний Автосервіс у Харкові «Авто Сокол»

 

– це команда професійних фахівців з ремонту автомобіля, яка впорається з будь-якою несправністю вашого транспортного засобу.

Наразі автомобіль став вірним супутником та надійним помічником людини. Машина — це мрія маленького хлопчика та реальність хлопця й чоловіка. Усі автовласники ставляться до неї, як до члена сім’ї. Автомобіль, який постійно виконує свою основну функцію, враховуючи якість українських доріг, рано чи пізно потребуватиме якісне сервісне обслуговування та ремонт.

Для того, аби «залізний кінь» служив довгий час вірою та правдою, необхідно систематично здійснювати ряд технічних процедур, своєчасно змінювати зношені запчастини та механізми, проводити діагностику й т.д. Від дотримання цих заходів залежить не лише стан автомобіля, комфорт під час їзди, а й безпека дорожнього руху.

 

Бути впевненим, що транспортний засіб не підведе можна лише, ґрунтуючись на трьох факторах:

 

– правильна експлуатація;

– своєчасна діагностика;

– якісний ремонт досвідченими фахівцями.

І якщо перший пункт залежить від того, хто сидить за кермом і кому належить машина, то другий і третій пункт потребують ретельного підходу до вибору СТО в Харкові та регіоні.

Багато хто може відзначити факт зростання кількості сервісів обслуговування автомобілів, до того ж багато хто має знайомих, які надають послуги приватним чином у власних гаражах. Однак, найкращим варіантом з точки зору безпеки, технічної оснащеності, досвіду, оперативності буде спеціалізований автосервіс.

Якісне СТО в Харкові — це автосервісний центр «Сокол». Протягом багатьох років команда досвідчених майстрів працює для того, аби ваші автомобілі тішили вас безвідмовною та безпечною роботою.

 

Лучший автосервис в Харькое

Наші фахівці займаються ремонтом авто будь-яких моделей:

 

– Skoda;

– Chevrolet;

– Hyundai;

– Mitsubishi;

– Seat;

– Kia;

– Daewoo;

– Ssang Yong;

– Volkswagen та інших машин корейського, японського, німецького виробництва.

Сьогодні автомобілі відомих світових брендів перестали бути рідкістю на території України, тим більше в таких великих містах, як Харків. З кожним роком їх кількість збільшується, тому мати у себе контакт перевіреного якісного автосервісу в Харкові повинен мати кожен автолюбитель.

До нас можна звертатися з приводу систематичної діагностики та планового ремонту, а також у разі несподіваної несправності. Після обслуговування на СТО «Сокол» ви можете бути впевнені, що ушкодження не тільки усунене, але і поліпшені експлуатаційні характеристики транспортного засобу, а також параметри безпеки.

 

лучшее сто в харькове - сто авто сокол

 

10 причин чому варто звернутися за ремонтними послугами на автосервіс «Сокол» (Харків):

 

  1. Усі ремонтні й діагностичні роботи проводяться нашими фахівцями на основі рекомендацій заводів-виробників, а також з огляду на експлуатаційні умови на дорогах України.
  2. У нас якісне імпортне обладнання, яке в сукупності з умілими руками майстрів надає високу ефективність проведених процедур.
  3. Наш автосервіс не використовує дешевих та неперевірених аналогів запчастин, механізмів та витратних матеріалів.
  4. Ми надаємо гарантію на те, що після ремонтних робіт ваш автомобіль буде повністю працездатним до подальшої експлуатації.
  5. Ремонтні послуги надаються комплексно. Кожна з них починається з глибокої та детальної діагностики транспортного засобу і виявлення проблем й причин їх виникнення.
  6. Під час сервісних робіт ви можете знаходиться поруч з майстром в ремонтній зоні, що дозволить вам вільно спостерігати за всіма етапами ремонту. Або ж провести деякий час у затишній зоні відпочинку.
  7. Ми працюємо швидко, при цьому не втрачаючи якості. Чесність — наш козир. Ми ремонтуємо й робимо заміну лише тих механізмів, які потребують подібних операцій.
  8. Якісний автосервіс в Харкові «Сокол» – це доступні ціни на послуги.
  9. Наша команда включає справжніх фахівців своєї справи — майстрів-приймальників, інженерів з діагностики, провідних фахівців з ремонту автомобілів. Наш менеджер по запчастинах підбере Вам потрібну деталь в найкоротші терміни й за прийнятною вартістю.
  10. Автосервіс в Харкові «Сокол» має сотні позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Ми дорожимо своєю репутацією, тому до кожної машині підходимо з максимальною професіоналізмом й трепетом.

Одне з найкращих СТО в Харкові повинно надавати широкий спектр послуг.

 

На автосервісі «Сокол» ми надаємо наступний перелік робіт:

 

– діагностика, ремонт та обслуговування двигунів внутрішнього згоряння (дизельні та бензинові);

– діагностика, ремонт та обслуговування коробки перемикання передач (як автоматичної, так і механічної);

– діагностика, ремонт та обслуговування ходової (трансмісії, ходових частин, ABS, ASR, ESP), здійснюємо 3d Розвал-сходження;

– діагностика.

 

Наш автосервісний центр знаходиться на перетині вулиці Шевченка і Беспаловского провулка, недалеко від школи №134.

Наші контактні номера тел.:

099 149 55 19

096 811 28 02

063 480 31 23

Перезвоним Вам в ближайшее время