Ремінь кондиціонера

ЗАМІНА РЕМЕНЯ КОНДИЦІОНЕРА KIA, Hyundai, Daewoo, Chevrolet

Приводний ремінь автомобільного кондиціонера виступає в якості одного з найважливіших конструктивних елементів, який забезпечує коректну роботу системи кондиціонування. Як і будь-яка інша деталь, приводний ремінь кондиціонера також потребує періодичного обслуговування і заміни. Тільки так можна уникнути його раптовий обрив і порушення в роботі системи автомобільного кондиціонування. В такому випадку зможе допомогти популярна послуга по заміні приводного ременя кондиціонера в Харкові на СТО “Сокіл”

З ЯКОЮ ПЕРІОДИЧНІСТЮ НЕОБХІДНО КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГОЮ ЗАМІНИ ПРИВОДНОГО РЕМЕНЯ КОНДИЦІОНЕРА АВТОМОБІЛЯ?

З нашого досвіду, планова перевірка (діагностика) стану приводного ременя кондиціонера автомобіля необхідна кожні 15 тис. Кілометрів пробігу. Такий підхід дозволяє стежити за поточним станом даної деталі і оперативно реагувати на поломки. Незалежно від стану приводного ременя кондиціонера, його необхідно обов’язково міняти кожні 60 тис. Кілометрів пробігу автомобіля.

На необхідність вдатися до послуги заміни приводного ременя кондиціонера в Харкові вкажуть такі дефекти на поверхні деталі:

1. Тріщини на поверхні ременя.
2. Розриви приводного ременя.
3. Відшарування гумового покриття від тканинної основи приводного ременя.

ПОСЛУГА ПО ЗАМІНІ ПРИВОДНОГО РЕМЕНЯ КОНДИЦІОНЕРА АВТОМОБІЛЯ НА СТО "СОКІЛ"

Якщо ви виявили дефекти на поверхні приводного ременя кондиціонера, саме час його замінити. В цьому Вам допоможуть професіонали на СТО «Сокіл» в Харкові.

В такому випадку ми рекомендуємо довіритися професіоналам з “Сокіл” і вдатися до нашої послуги по заміні приводного ременя кондиціонера. Далеко не завжди власники авто можуть виконати таку процедуру. Брак часу, відсутність спеціального обладнання або незнання технології заміни цієї деталі – все це не повинно ставати на шляху правильної роботи вашого автомобільного кондиціонера.

Така послуга доступна кожному власнику сучасного автомобіля на СТО “Сокіл”. Ми здійснюємо комплексне обслуговування і очищення автомобільних кондиціонерів за прийнятними для клієнтів цінами. Широкий спектр послуг, які входять в даний напрямок роботи СТО “Сокіл”, дозволить створити оптимальні умови для коректної і тривалої роботи автомобільного кондиціонера.

Виконаємо заміну приводного ременя кондиціонера, заправку компресора кондиціонера і безліч інших не менш корисних робіт.

Як правило, в якості приводних ременів кондиціонера використовуються клинові, а також поліклинові приводні ремені. Вони мають обмежений ресурс, і після його вироблення повинні бути замінені новими аналогічними.

Нагороди
Перезвоним Вам в ближайшее время